“Мені здaвалося, що я повна бeздaрність”: Регіна Тодоренко змінила професію? (фото)

Співачка, телеведуча, кінорежисер, танцівниця – ким лише не була амбіційна Регіна Тодоренко за всю свою кар’єру! Втім, і цього переліку зірці виявилося дуже мало і днями вона похвалилася новим спрямуванням творчості.

У Інстаграмі зірка поділилася світлиною, на якій пoзує за мольбертом.

Читайте також: Чoму одружені люди не носять свої обручки?

Як виявилося, співачка вирішила спробувати себе у малюванні і, схоже, результат вийшов доволі непоганий!

“У дитинстві я займалася всім підряд крім живопису. Коли подорослішала, засмутилася, що не вмію відтворювати життя в картинках. Почала займатися в @ohmymary_art, мені здавалося, що я повна бездарність, але мій майстер Марія завжди підбадьорить, завжди підкаже, підправить і зробить навіть з криворукого підмайстра справжнього ГЕНІЯ. Пишаюся своєю новою картиною)”, – поділилась зірка.

С праздником всех)!!!! В детстве я занималась всем подряд кроме живописи 🤷🏼‍♀️ Когда повзрослела , расстроилась , что не умею воссоздавать жизнь в картинках. Начала заниматься в @ohmymary_art , мне казалось , что я полная бездарность 🙈, но мой мастер Мария всегда подбодрит, всегда подскажет , подправит и сделает даже из криворукого подмастерья настоящего ГЕНИЯ 😁. Горжусь своей новой картиной) 😊 На этом фото изображена щенячья радость и эфиопская женщина , видимо, с украинскими корнями) Вот чем я занимаюсь в свободное от работы время, жаль, что только пару раз в год 😞. Какое у вас хобби? Как сегодня празднуете? #ре #регинатодоренко #регинапутешественница #reginatodorenko

Публикация от regina todorenko (@reginatodorenko)

Джерело.