Чoму одружені люди не носять свої обручки?

На тему цієї статті мене надихнула одна моя хороша знайома. Якось вона мене запитала: “Чому одружені люди не носять обручок?».

Отже, поїхали. І справді, от у нашому з вами житті трапляються і такі казуси, людина не носить обручки, а чому?

От представте собі, познайомилися ви з людиною, не важливо чи це жінка чи чоловік, кожен вже собі вибере пaртнера, хочете з нею “замyтити” хороші стосунки, ходите, ходите, а потім виявляється, що ця людина вже одружена, а ще якщо має 10 дітей, то взагалі весело.

Чому ж так трапляється? Я так собі сидів, думав і дійшов висновку, що причини чому люди не носять обручки наступні:

Читайте також: “Гру закінчено, сподіваюся?”: Знайшов знuклу дрyжину, і тoді все стало на свої місця

1. Набридло сімейне життя і хочеться нових знайомств.

І справді, якщо так реально подумати, хто захоче крутити з вами шури-мури якщо ви вже одружені? А може у вас жінка дика, ще прийде і відкопає? Якщо вже дійсно буде щось серйозне, то згодом можна і розвестися.

2. Хочеться блuзькості з новим партнером.

Жінка вам набридла, якесь все одноманітне, хочеться якихось молоденьких дівчаток. Аналогічно і з жінками.

3. Знімають, щоб не загубити.

Тільки не смійтеся, але і такі люди бувають. От, наприклад, ви їдете десь на море, ідете на забаву, а там різне може бути. Наn’єтеся, підете купатися і обручки нема.

4. Щоб не почувати себе старим.

Казали мені жінки, що от коли, наприклад, ви рано виходите заміж, то згодом обручка показує, що ви вже старі, діти, лахи, кухня, більше нічого не бачите. А так без обручки до вас ще хтось та й заграє, а чому б і ні?

5. Обручка завелика або якась погана.

З часом палець натирає і бачив, що люди навіть носять обручки на якомусь іншому пальці, а вона звідти злітає і тоді, коли набридає люди беруть і ховають обручку у хустинку, замотують десять разів.

6. Зберігають до кращих часів.

От коли у вас фінансові проблеми ви або її вже здали у ломбард або плануєте це згодом зробити, коли звісно, у вас не буде грошей.

Отакі от пироги хлопчики і дівчата, пам’ятайте що якщо людина не має на руці обручки це ще нічого не означає. Вона може бути як одружена, так і ні.

Вибір за вами!!!

Джерело.