«Менше знають – краще сплять»: Про що категорично не можна розповідати подрузі?

Душевні посиденьки на кухні з подругою – це вже сформований стереотип, оспіваний усіма письменниками і поетами. Однозначно, що це відмінний спосіб релаксу, що жінки можуть використовувати за призначенням. Але виникає питання: про що можна годинами розмовляти? Добре, якщо про прочитані книги і переглянуті фільми. Гірше, якщо перемивати кістки іншим. І, звичайно ж, знайдеться годинка поговорити про себе. А ось тут радимо пригальмувати.

Які б не були у вас хороші стосунки з подругою, є ряд заборонених тем, яких варто уникати в розмові, щоб потім не почути свою ж історію в переказі в чужій компанії.

Успіхи в кар’єрі

Якщо ви працюєте з подругою в одному колективі, то подумайте, чи варто розповідати їй про пропозицію боса щодо підвищення. Тим більше, якщо у неї амбітні плани зашкалюють. Реакція може бути непередбачуваною, аж до зустрічної пропозиції босові своєї кандидатури з райдужним описом своїх достоїнств.

Гроші

Фінансові можливості у всіх різні, тому про свої доходи можете поширюватися тільки в тому випадку, якщо ваша інтуїція підказує, що ви перебуваєте на одному рівні в матеріальному плані. В іншому випадку можете очікувати заздрості або жалю.

Відносини з партнером

Дрібні сварки і побутові негаразди час від часу трапляються в кожній парі. Головне – не роздувати їх до величезних розмірів з точним переказом «Я сказала. А він сказав», обговоренням поведінки свого партнера і нагородженням його неприємними ярликами. А раптом вашій подрузі якраз такий потрібен, і він давно їй подобається? Ви просто даруєте їй інструкцію по застосуванню.

Читайте також: “Раз в тиждень я доповідала останні новини колишній невістці. Всіма силами намагалася вижити нову синову дружину, та план провалився”

Iнтuмне життя

Те, що відбувається за дверима спальні, повинно бути відомо тільки двом. Як би вам не хотілося похвалитися освоєними пoзaми, красивим бiлизнoю і iнтuмнuмu iгpами. По-перше, невідомо, як відреагує на це подруга з її пypитанським вихованням. А по-друге, це не тільки ваша таємниця, але й партнера. Навряд чи він захоче мати «спостерігача» в лiжку. Тим більше, якщо для когось це був «похід наліво».

Впевнені, ви знайдете загальні теми для душевної розмови з подругою, щоб всі були задоволені і не було приводів хвилюватися про те, що раптом вона злякала вашу удачу. Все-таки краще дотримуватися золотого правила: «Менше знають – краще сплять».

Джерело.