fbpx

Меркурій припинив ретроградний рух, тому у липні і серпні оживуть фінансові справи. Астролог розповів, кому пощастить з грошима найбільше

23 червня Меркурій перейшов у свій звичайний, тобто розслаблений рух і буде рухатися так 23-27 червня. Ця планета символізує комерцію, гроші, фінанси, торгівлю, тому ці сфери почнуть поступово оживати, і справи в них підуть активніше.

Після 27 червня Меркурій повністю перейде в директний рух, а тому в липні і серпні ми повною мірою відчуємо активізацію торгівлі і грошових справ.

“Якщо на ретроградному Меркурії обвалився біткоін і багато світових валют, то після того, як ця планета змінила рух, ці валюти почнуть помітно зміцнюватися. Економіка оживе, почнуть рости фондові ринки, буде рости біткоіни, стануть зміцнюватися багато цифрових валют, тобто в липні-серпні відбудеться стабілізація економічної ситуації і помітне поліпшення мікроклімату світової економіки”, – говорить відомий астролог Влад Росс.

“Ця тенденція почнеться зараз, і здорова економічна ситуація буде зберігатися аж до жовтня. У жовтні ж світова економіка знову може обвалитися”, – додав астролог.

За його словами, з припиненням ретроградності Меркурія почне зміцнюватися і гривня. В останні два місяці літа непогано підуть інвестиції в українську економіку.

Після 27 червня помітно покращиться торгівля. У всіх, хто працює в цій сфері, відчутно виросте каса, почнеться приплив грошей, інвестицій, виростуть продажі.

Крім того, при директному Меркурії більш вдалими стануть поїздки, і їх просто буде набагато більше.

You cannot copy content of this page