fbpx

Меркурій сьогодні здійснить перехід в знак Рака, тому фінансові потоки дуже сильно ослабнуть. Астрологи розповіли, чого очікувати до 27 липня

У цей період Меркурію стане важче підтримувати в нас мотивацію. Працювати стане складніше, тому що думки будуть зайняті чимось іншим. Багатьом людям захочеться більше відпочивати. З’являться прагнення уникнути відповідальності і лінь. Само собою, в таких умовах про високу продуктивність не може бути й мови.

Стихія Води буде виконувати роль якоря. З’являться неприємні думки, тяга до самоаналізу і до оцінки минулого. Багато людей почнуть тонути в меланхолії. Перемогти це можна буде тільки фізичною активністю: важливо більше ходити, менше перебувати в бездіяльності і апатії.

Багатьом людям захочеться сидіти вдома і нікуди не виходити. Не виключено, що в цей період буде багато відмов від квитків на поїзди та літаки. Домашня атмосфера буде здаватися єдиним місцем, де можна сховатися від неприємностей. Природно, це не так. Це лише ілюзія, яка з’явиться в нашій свідомості. Насправді, не місце визначатиме наш настрій, а наш настрій буде визначати те, наскільки сприятливою буде та атмосфера, в якій ми знаходимося.

Меркурій сплутає карти в фінансовій сфері. Продовжиться боротьба за місце під сонцем, але багато людей не зможуть прийняти цього. Їм захочеться втекти від проблем і негараздів.

Дуже сильно ускладниться процес адаптації до нових умов. Якщо ви планували в період з 11 по 27 липня перейти на нове місце роботи або відкрити новий бізнес, то вас можуть чекати труднощі. Краще цього не робити або підходити до цього в кілька етапів, обережно й обачно.

Поради астрологів на період з 11 по 27 липня

Поки Меркурій в Раку, астрологи радять не виходити із зони комфорту, але і надовго затримуватися в ній вони теж не рекомендують. Занадто великі ризики можуть призвести до великих фінансових втрат. Якщо сидіти і чекати біля моря погоди, то ви теж можете втратити гроші.

Не звертайте уваги на дрібниці, які вибивають з колії. Проблеми будуть майже у всіх, але якщо ставитися до них як до кінця світу, цей кінець обов’язково настане. Не переживайте даремно і пам’ятайте про те, що все у ваших руках.

Не бійтеся просити про допомогу близьких людей. Фінансова та робоча сфери зажадають колективного прийняття рішень і взаємовиручки. Люди, які однаково часто будуть пропонувати і приймати допомогу, не тільки залишаться на плаву, а й примножать свої фінансові ресурси.

Ні в якому разі не міняйте плани в останню секунду. Це може стати причиною нових проблем. Також експерти рекомендують не гнатися за двома зайцями одночасно. Любов і робота будуть взаємовиключними заняттями. Доведеться заздалегідь зробити вибір.

Для максимально швидкої реалізації планів астрологи радять діяти швидко і рішуче, але обдумано. Зараз не можна сидіти склавши руки і витрачати час на планування. Якщо з’являться нові завдання, не потрібно прибирати їх в довгий ящик.

You cannot copy content of this page