fbpx

Меркурій в протистоянні з Плутоном 25 липня: дуже позитивний день з досить незвичайною енергетикою. Нічні світила допоможуть вам позбавитися від фінансових проблем

Само по собі протистояння є досить потужним аспектом, але майже завжди сприятливим. Під час протистояння планети розлітаються на максимальну відстань, тому гармоніюють і доповнюють одна одній.

Плутон і Меркурій і так є найбільш віддаленими планетами, але сьогодні вони будуть розташовані по різні боки від Землі, через що почнуть компенсувати мінуси один одного.

Те, що Плутон і Меркурій будуть доповнювати один одного, є гарною новиною, оскільки 25 числа Меркурій буде перебувати в Знаку Рака, який блокує його творчу енергію. Плутон це виправить. Меркурій на один день стане знову сприятливим і потужним.

Проблема полягає тільки в тому, що 25 липня – неділя. У цей день мало хто працює, але ви можете відправитися сьогодні за покупками. Це ідеальний день для придбання дорогих речей. Можна навіть купувати нерухомість, автомобілі. Оскільки обидві планети відають інформаційними потоками, дуже корисно купувати книги, комп’ютери, телефони.

Плутон і Меркурій – планети спілкування. Плутон протегує колективній енергії, тому людям в сім’ї або в робочому колективі буде значно приємніше спілкуватися одне з одним. Буде простіше розуміти своїх близьких і друзів. Загостряться емпатія і вміння відчувати брехню.

Люди стануть набагато продуктивнішими. Звична робота буде виконуватися в рази швидше. Нові справи і проекти теж знайдуть удачу. Словом, це буде дуже сприятливий і яскравий час, коли можна буде зробити набагато більше, ніж ви спочатку планували.

You cannot copy content of this page