fbpx

Меркурій в Терезах з 30 серпня по 5 листопада: які труднощі і зміни принесе цей період

Меркурій – динамічна планета, яка не знайома з таким поняттям, як золота середина. У більшості випадків її положення і поведінка або позитивні, або негативні. 30 серпня відбудеться несприятливий перехід Меркурія в знак Терезів.

Терези досить негативно впливають на енергетику Меркурія, тому що це відносно спокійний знак, а Меркурій – планета динаміки і змін. З 30 серпня по 5 листопада багатьом людям доведеться зустрітися з деякими труднощами в усіх сферах життя. Саме про них розповіли астрологи.

Сфера фінансів та роботи з 30 серпня по 5 листопада

Більше місяця фінансова сфера буде перебувати в стагнації. Фінансові потоки істотно сповільняться. Небезпек чекати не варто, а ось затримки у виплатах відбуватимуться часто.

Вкрай небезпечно в цей період буде брати кредити і позики, особливо у банків. Давати гроші в борг теж не варто, але при необхідності можна виручити найближчих людей. В інших випадках краще не ризикувати.

Сповільниться навчання, погіршиться пам’ять людей. Найбільші труднощі чекатимуть тих, хто вивчає нові мови або влаштовується на нову роботу. Ослаблення інформаційних потоків боляче вдарить по учням, студентам і тим, хто проходить навчальні курси.

Інші планети компенсують недолік активності в фінансових і інформаційних потоках, але це не означає, що можна сподіватися на диво. У цей період потрібно бути акуратніше і продумувати кожен свій крок. В іншому випадку можна буде зіткнутися з великими негараздами.

Любов і спілкування з 30 серпня

У любові Меркурій не такий важливий, як в справах, але, перебуваючи в Терезах, він трохи ускладнить комунікацію між людьми. Знайомиться з кимось стане на порядок складніше. Це не означає, що весь вересень потрібно бути на самоті. Згадайте про старих друзів, про родичів. Не виключено, що їм буде самотньо і захочеться поспілкуватися, поділитися емоціями.

Спілкування з новими людьми буде в більшості випадків протікати складно. Всім, хто знаходиться в пошуках любові, краще з 30 серпня проявляти доброту і якомога менше критикувати оточуючих.

Не варто в цей період фокусуватися на неприємності і негативі. Проблеми в спілкуванні і стосунках швидко пройдуть і не залишать сліду у вашій душі. Потрібно лише почекати кілька тижнів, поки Меркурій не оновиться знову вже в наступному знаку Зодіаку.

Настрій і удача на Меркурії в Терезах

Настрій людей не постраждає. Навпаки, він стане більш стабільним і навіть позитивним. Як було сказано вище, Меркурій у Терезах – це час деякої поміркованості.

Планета допоможе відокремити важливе від удаваного. Другорядні завдання підуть на другий план, де їм саме місце. Все найважливіше стане одночасно найактуальнішим.

Говорити про неймовірну удачі у вересні не доводиться, але цей період не можна назвати строго негативним. Так, жити буде складніше, але це не означає, що потрібно налаштовуватися на гірше. Тримайте емоції під контролем.

You cannot copy content of this page