fbpx

Меркурій в з’єднанні з Марсом 19 серпня: чого чекати від цього дня і чого потрібно остерігатися

19 серпня – один з найнебезпечніших днів серпня через Меркурія і Марса, які сьогодні знаходяться в з’єднанні. Даний аспект вкрай негативний і породить безліч проблем.

З’єднання Меркурія і Марса – дуже напружений аспект. Він змушує все найгірше в нас спливати на поверхню. У цей день талісмани удачі вам не допоможуть. Єдине, що може допомогти подолати проблеми – це витримка, самовладання і віра в краще. Пам’ятайте про те, що бути оптимістами корисно.

Сфера любові і спілкування 19 серпня

З’єднання двох цих планет може підштовхнути багатьох з нас до зрад, обману. Обережними астрологи радять бути всім – і тим, хто щасливий у стосунках, і тим, чия любов переживає не найкращі часи. Удача на боці тих, хто спочатку думає, а потім робить.

Бійтеся зрад друзів. Навіть найкращі друзі сьогодні можуть проміняти дружбу на гроші, примарний шанс знайти кохання і так далі. Цілком можливо, що ваші товариші пошкодують про скоєне, тому даруйте їм прощення, якщо вони його попросять.

В цілому спілкування в цей день між людьми буде досить напруженим. Не намагайтеся сперечатися з кимось або доводити комусь, що ви маєте рацію. Це точно не доведе до добра. Будьте гранично дипломатичними.

Багато з нас 19 серпня стануть більш замкнутими. Не чекайте, що люди почнуть бути з вами відвертим. Марс і Меркурій постараються зробити так, щоб люди не розповідали нікому нічого про свої почуття.

Фінанси і робота в цей четвер

Планети будуть підштовхувати нас до непотрібних витрат. Намагайтеся не носити з собою багато грошей, якщо є така можливість. Залиште карту із заощадженнями будинку, взявши лише необхідні кошти.

В роботі очікується сильний спад продуктивності. Напружена енергетика, породжена негативним аспектом двох планет, може зробити людей ледачими і змусити їх приймати необдумані рішення.

Багато людей стануть жадібними, тому в діловому спілкуванні не варто чекати поступок. З’єднання Меркурія і Марса зробить багатьох з нас дуже дріб’язковими, ласими на гроші. Ефект у цього впливу буде зворотним.

Настрій і здоров’я 19 серпня

Що стосується нашого настрою, то його складно буде назвати помірним і позитивним. Люди раз у раз сьогодні будуть кидатися з крайності в крайність. Дуже багато хто почне дратуватися без приводу. Все це дуже негативно позначиться на продуктивності.

Єдина можливість сьогодні залишатися позитивними – це навчитися не шукати пояснень тому, що відбувається. Не потрібно пускати в голову дурні думки. Вони зруйнують ваш оптимізм нашкодять вам.

You cannot copy content of this page