Меркурій в з’єднанні з Сонці 1 серпня: які небезпеки чекають нас в цей день

Перший день серпня буде далеко не найпростішим через небезпечний аспект Меркурія і Сонця.

Меркурій і Сонце часто знаходяться в з’єднанні щодо Землі. Це означає, що обидва світила шикуються в ряд перед нашою планетою. Це помітно підсилює їх негативні сторони і породжує хаос на нашій планеті, так що день сміливо можна внести в список найнебезпечніших в серпні. Люди сьогодні навряд чи захочуть йти назустріч одне одному.

Фінанси і робота 1 серпня

З’єднання Меркурія і Сонця – це вкрай негативний аспект для фінансової активності. Астрологи радять сьогодні витрачати якомога менше грошей і в цілому намагатися обходити стороною справи, які передбачають фінансовий обмін.

Частково нам пощастило, тому що в неділю мало хто працює. Меркурій і Сонце змусять нас витратити багато сил і енергії на найпростіші і знайомі справи. Намагайтеся абстрагуватися від бізнесу і фінансів. Якщо вам доведеться все ж піти на роботу, дивіться в обидва і якомога менше ризикуйте. Астрологи рекомендують не затримуватися на робочому місці. Вся справа в тому, що сьогоднішня подія забере у нас частину енергії і сил.

Дуже складним цей день буде для тих, хто працює за кермом автомобіля або повинен відправитися або вже перебуває у відрядженні. Також труднощі чекають на всіх, хто працює фізично.

Настрій і здоров’я цієї неділі

На здоров’я Меркурій і Сонце впливають побічно, через настрій. З’єднання зробить нас дуже запальними. Хтось буде образливим, а хтось – агресивним. Це означає, що в повітрі буде витати напруженість, нервозність. В такому стані можуть прокинутися деякі недуги і хвороби, з’явитися нездужання. Щоб цього не сталося, постарайтеся тримати себе в руках і якомога менше нервувати.

Астрологи радять якомога більше розслаблятися, міняти обстановку. Приємні справи або повна релаксація допоможуть менше думати про минуле і сфокусуватися на чомусь позитивному.

Любов і стосунки сьогодні

Сонце і Меркурій зроблять багатьох людей непоступливими і негативними. Багато хто захоче згадати минулі образи, недвозначно нагадавши про них своїм близьким або другій половинці. Це може спровокувати великий скандал і нові образи. Тільки найбільш терплячі зможуть сьогодні залишитися на плаву, не давши проблемам поглинути залишки оптимізму.

Що стосується простого спілкування з оточуючими і нових знайомств, то в цьому плані день теж буде далеко не найкращим. Нові люди в оточенні можуть дратувати без будь-якої на те причини. Самота – кращий спосіб прожити цей день без негативних емоцій.