Меркурій: вплив на життя і долю людини

Космічні об’єкти впливають на нашу удачу і життя в цілому. Кожна планета має власний характер і особливості, від яких і залежить її вплив.

Незважаючи на те, що планети часом дуже сильно впливають на долю людей, змінити її під силу кожному з нас навіть в найбільш пасивний період часу. Не сприймайте астрологічні прогнози як абсолютно точні передбачення майбутнього. Використовуйте інформацію від астрологів мудро, адже необхідно розуміти, що практично в більшості своїй планети просто ставлять нам перепони, а не керують життям, прописуючи вашу долю.

Меркурій

Перша, найменша і досить швидка планета. Через порівняну близькість до Землі ця планета має досить сильну енергетику. У періоди, коли Меркурій має великий потенціал, представники таких Знаків, як Телець, Близнюки, Діва, Терези, Козеріг, Водолій відчувають особливу потребу в спілкуванні.

Іншим Знакам в періоди сильного Меркурія краще просто триматися ближче до інших людей. Люди стають більш балакучими, якщо Меркурій для них негативний. Для вищеназваних Знаків періоди активного Меркурія дозволяють знаходити нових людей, краще запам’ятовувати інформацію.

Меркурій покращує пам’ять і підвищує бажання вчитися, тому цю планету називають покровителем учнів і людей, які займаються інтелектуальною працею. У періоди сили Меркурія події розвиваються дуже стрімко. Багато людей стають дуже нав’язливими.

Ще Меркурій – покровитель грошей, цифр. Планета допомагає правильно здійснювати покупки, стежити за витратами. Настрій Меркурія змінюється дуже часто, тому за ним потрібно уважно стежити.