Методи впливу на чоловіків цих 3 знаків Зодіаку

Телець

Невідомо, що простіше підібрати ключик до такого партнера або відшукати двері в комірчині Папи Карло. Жінка зі слабким характером не витримає його натиску. У сильному характері він побачить суперника, а відкине таку жінку. Виходить один – золота середина.

Тотальний контроль, дзвінки кожні п’ять хвилин, перевірки – забудьте про це. Посягання на особисту свободу вкрай образливе для чоловіків Тельців.

Бажаєте жити у мирі та злагоді з Тельцем? Будьте щирі з ним, натяки вони не сприймають, а брехню на дух не переносять.

Чоловіки Тельці такі тверді, такі безкомпромісні, але всередині них живе маленький хлопчик, якому так необхідна любов і схвалення. Телець цілком може бути милим, спокійним, якщо критику змінити на похвалу, турботу та ласку.

Лев

Жінка, яка розуміє, що таке організованість і порядок, може ужитися з чоловіком Левом. Чіткий план на кожен день, включаючи вихідні та святкові дні. Все розкладено чітко по поличках і неприємних несподіванок. При черговій лекції чоловіка Лева астрологи рекомендують надати своїй особі зацікавленість, уважно слухати і по ходу щось ляпнути незрозуміле, щоб йому було перед ким блиснути своїм неабияким розумом.

Жіночі слабкості до лампочки чоловікові Леву. Добре, якщо побачивши хнюпаючий ніс, він просто вийде з кімнати.

Зрозуміло, що може виникнути потреба у проханні чи діалозі. У цьому випадку просто все чесно розповідається та підтверджується вагомими аргументами – голос розуму для Лева авторитетний і до нього він завжди прислухається.

Водолій

Чоловік Водолій це головна дитина для його дружини. Годуйте, ублажайте та оточуйте турботою. Доведеться знайти спільну мову з його мамою. Вона для чоловіка Водолій авторитет на всі часи і без її благословення він нікого до шлюбу не поведе.

Важливе правило – нехай він періодично скаржиться журячись над недосконалістю цього несправедливого світу. Максимум, що допускається в ці слізні моменти – витерти слізки, використовуючи власноруч вишиту хустинку і скорботно мовчати. Не надумайте його втішати, бо наживете купу неприємностей.

Далі гармонію в сім’ї з чоловіком Водолієм не досягти без спогадів, а тому купіть гарний альбом і акуратно вклейте в нього сімейні фотографії, і як тільки підвернеться зручний випадок, влаштовуйте вечори спогадів про спільне минуле.