Мігpeнь, депpeсії і навіть paк: чому обов’язково потрібно відключати wi-fi на ніч

Вчені багато років займаються дослідженням впливу електромагнітних хвиль на здоров’я людини. Інтернет став для нас частиною життя, ми вже не уявляємо собі життя без гаджетів. Вчені застерігають – обов’язково відключайте домашній wi-fi інтернет на ніч.

Бездротовий інтернет відіграє велику роль в нашому житті – діти дивляться мультики, діти старшого віку – грають в ігри, дорослі зависають на інфо-сайтах і в соціальних мережах. wi-fi дає нам можливість зв’язку зі світом, без якої ми не уявляємо свого життя.

Звичайно, багато хто чув, що wi-fi вплив електромагнітних хвиль робить негативний вплив на здоров’я людини, небезпека радіації не можна ігнорувати.

Як електромагнітні хвилі впливають на людину

Вчені постійно проводять наукові дослідження, в ході яких аналізують вплив електромагнітних хвиль на організм і мозкову активність людини. Випромінювання бездротового інтернету можуть викликати paк та інші небезпечні захворювання, а також бути причиною постійних головних бoлів, мігpeні, пригніченого стану настрою, порушень сну.

Читайте також: Єдиний правильний спосіб варити яйця і ви його маєте знати

Особливо небезпечно вплив хвиль на дитячий організм, який особливо схильний до випромінювання.

Почувши вчених, багато європейських країн, такі як Велібобрітанія, Швеція, Франція прийняли закони і вирішили прибрати wi-fi з дитячих установ, в тому числі шкіл, і багатьох інших громадських місць, щоб знизити негативний вплив радіації на здоров’я.

У таких країнах як США і Японія вчені вже намагаються розробити інший тип технології, яка не передбачає використання електромагнітів хвиль.

Як максимально убезпечити себе від впливу радіації і зберегти здоров’я

  • Відключати роутер, якщо ви не користуєтеся ним
  • Обов’язково відключати роутер на ніч
  • Розташовувати роутер в нежитловій зоні квартири – наприклад, коридорі. Роутер в спальні або дитячій – неприпустимий.
  • Відключати в телефоні на ніч мобільний інтернет
  • Тримати телефон подалі від ліжка.

Джерело.