Мій чоловік і моя найкраща подруга і піднесли подарунок – чоловік сказав, що він йде з сім’ї

Для гарячих захисниць жіночої дружби і коханок, я хочу розповісти свою історію, яка напевно зовсім неоригінальна і траплялася з багатьма. Була у мене подруга, Ніна. Працювали ми з нею на одному підприємстві. Разом бігали на роботу, разом з роботи, разом по магазинах, останнім шматком ділилися. Ми так дружили, що багато хто вважав нас сестрами.

Першою заміж вийшла я. Полюбила я Олександра, душі в ньому не чула. Незабаром зіграли весілля, а Ніна була на ній свідком. Жили ми з чоловіком дружно. Сашко ніколи не ділив роботу по дому на чоловічу і жіночу. Коли потрібно, в магазин сходить, а коли і випере, і приготує. Він усе вмів, а ще любив і жалів мене.

З Ніною ми продовжували дружити, вірніше вона якось природно стала самим близьким другом нашої сім’ї. І знову: разом на роботу, разом з роботи, разом в кіно, тільки тепер уже втрьох. Свята теж зустрічали разом. Дітей-то у нас із Сашком досить довго не було – виявилося, що зі здоров’ям у мене не все було в порядку.

Але я дівчина сильна, не впадала у відчай, вирішила пройти курс лікування. Лікарі призначили сильнодіючі ліки. Лікувалася амбулаторно, з лікарні приходила абсолютно знесиленою, тому Сашкові доводилося основну роботу по дому брати на себе.

Читайте також: Дружина вся в матір – хитра і владна.Поки я в наречених ходив, вона тихіше була і не так командувала, а після весілля почалася казка-пісня!

Ось тут-то все і почалося. Ніна звичайно мене відвідувала, заспокоювала, а сама дружньо, як би жартівливо, підколювала Сашу. «Ой, а ти все переш, вимотався, напевно, ну йди до мене, я тебе пошкодую» – говорила вона. Або так, начебто мимохідь, з сміхом: «Ой, та в тебе дірка на шкарпетці, дружина зовсім тебе закинула». У кожен свій прихід вона намагалася нам чимось допомогти, то Сашкові сорочки випере, то вечерю приготує.

Ось Саша і став придивлятися до Ніни. Мила, здорова, все розуміє і все вміє дівчина. Як тепер я розумію, він уже бачив у ній не мою подругу, а більш відповідну супутницю життя.

Так вийшло, що я надовго потрапила в лікарню. Саша і Ніна відвідували мене, доглядали і заспокоювали, кажучи, що вдома все в порядку. Ніна дійсно приходила до Сашка, допомагала йому в роботі, гладила, прала, готувала. І якось раз, пославшись на втому, вона залишилася ночувати в нашій квартирі. Так і стала вона Сашиной кохaнкою.

А я нічого не підозрювала, була щаслива, тому що лікування на користь пішло. Незабаром у нас з чоловіком повинна була з’явитися дитина. Я виписалася з лікарні і прийшла додому.

Наступав Новий рік, найулюбленіше і найвеселіше свято в році. Ось мій чоловік і моя найкраща подруга і піднесли мені подарунок – чоловік сказав, що він йде з сім’ї до Ніни.

Так, цей Новий рік для мене дійсно виявився незабутнім. Тепер я виховую свою дівчинку одна, і у мене немає жодної подруги, та й чоловікам я перестала вірити. Ніна вийшла заміж за Сашу і народила сина. Вона дуже задоволена собою, а ось Саша почав прикладатися до чарки.

Зовсім випадково, одного разу я почула, як на запитання однієї нашої спільної знайомої, навіщо їй такій гарній, молодій і сильній, треба було розбивати сім’ю подруги, Ніна відповіла: «Подумаєш, яке скоїла зло. Вона покористувалася мужиком, не гріх дати і іншим покористуватися ». І горда собою вона пішла.

Так, напевно, правильно в народі називають коханок- хижачка.Не дивлячись на багаторічну дружбу, не пошкодувавши ще не народженoї дитини, Ніна забрала з родини чоловіка і батька. Мене вона не просто позбавила чоловіка – вона позбавила мене віри в дружбу і порядність.

Джерело