fbpx

Мій Євгеній хороший: так гуляє, так жадібний, але він же батько моєї дитини

Мій Женечка хороший: так гуляє, та жадібний, але він же батько моєї дитини і іншого такого я не знайду. Приблизно таку курячу історію я чую вкотре від Машки, яка прибігла до мене вчора годин в 12 ночі з підбитим оком. Цей хороший в черговий раз прийняв на грyди і влаштував дружині армагедон.

А сталося ось що: десь півроку тому вони купили машину і Євгеній відчув себе крутим бетменом, що рятує в ночі всіх неприлаштованих дів. У Машки п’ятирічний син, їй не до гульок і не до контролю свого благовірного. А він зовсім знахабнів, типу почав підробляти в таксі вечорами, і все частіше приїжджати додому під ранок. Лається з нею з будь-якого приводу, грошей не дає, типу замовлень майже не було, а іноді Машка прибігає, якщо вона відкриває рот і обурюється не вчасно, як вчора.

Читайте також: Ви себе чуєте? Зараз ми обговорюємо заборонити чи ні дитині заходити до їдальні, аби доїсти за вашими дітьми

Вчора він приїхав злий, відразу відкрив пляшку коньяку і сидів на кухні розслаблявся, попутно пишучи смски комусь. Коли Машка запитала

– Як ти так можеш?

З розгону отримала в око, зі словами:

– Не лізь до мене дурепо, у мене все погано.

Вона знає, що її Євгенія я не виношу, і мені вистачає тільки поглянути на нього, щоб мій мoзок вибyхнув, але прибігла плакатися саме до мене.

Що я їй можу сказати? Тільки те, що таким клінічним дурепам просто належить отримувати іноді в око, щоб іскри трохи мoзок просвітили і вони тверезо оцінили обстановку навколо себе. А саме, що чоловік її кобель рідкісний, “підвозить” все, що рухається на шляху його машинки і ні в якому таксі він не працює. А вчора йому тупо не обломилося, або послала якась мадам його куди подалі, ось він і зірвався на свою домашню курку.

Вислухала, похлюпала носом, помазали око, але синець буде знатний. А потім і каже

– У всьому винна машина, ось коли її не було, то він був хороший. Піти я завжди встигну, не хочу дитину без батька залишати, треба вирішувати проблему, щось робити з машиною …

Я звичайно розумію, дитину без батька залишити в пориві почуттів можна швидко, а потім чужий дядечко його буде називати Спиногризом. Але, що хорошого в тому, що пацан виросте на такому прикладі сімейного життя мами з татом?

І машина тут ні при чому, він кобель і егоїст закінчений і навряд чи зміниться.

Або зміниться, якщо позбавити його від щастя мати машину?

Джерело

You cannot copy content of this page