Місце розташування новорічної ялинки може вплинути на ваше життя в 2019 році

Ви зазвичай ставите новорічну ялинку, з року в рік в одному і тому ж кутку? За фен-шуй, кожна зона в квартирі відповідає за певну сферу життя і поставивши новорічну ялинку в такій зоні, ви тим самим її активізуєте. Подумайте, чого ви хочете в 2019 році і, виходячи з цього, виберіть місце для новорічної ялинки.

Новорічне оздоблення, на чолі з ошатною ялинкою, піднімає настрій і заряджає чарами і вірою в диво, тому, збираючись встановити ялинку, дізнайтеся, як її місце розташування може вплинути на ваше життя в 2019 році. Джерело.

Схід. Цей сектор відповідає за міцний шлюб і сімейні узи, якщо вам необхідно налагодити відносини з чоловіком або примирити родичів, припинити сімейні конфлікти і постійні сварки, обов’язково знайдіть в своїй квартирі схід і поставте новорічну красуню туди.

Південь. Якщо ви творча особистість і вам потрібно постійно черпати натхнення, якщо вам необхідно визнання і ви не можете жити без звершень, вам слід ставити новорічну ялинку в південній точці свого будинку

Південний Схід. Цей сектор відповідає за товарно-грошові відносини, тому сюди ялинку можуть поставити ті, хто хоче збільшити свій дохід, отримати надбавку до зарплати або поправити справи в бізнесі.

Південний Захід. Новорічна ялинка в цьому секторі допоможе зустріти другу половинку або освіжити відносини в парі, яка разом вже багато років. На ялинку вішайте парні іграшки, ліхтарики у вигляді сердечок, пов’язуйте на гілки червоні банти.

Центр. Центр завжди відповідає за життєву енергію і здоров’я людини тому якщо найголовнішим для вас в майбутньому році є здоров’я, ставте ялинку в самому центрі кімнати. Приплив енергії до центру забезпечить вам міцне здоров’я, подарує багато сил і енергії.

Захід. У західному секторі зосереджена енергія сім’ї та продовження роду, тому якщо ви мрієте про поповнення в родині, сміливо ставте новорічну ялинку тут. Знайдіть найсприятливіший місце і тоді ваше бажання неодмінно виповниться, і незабаром у вас наpoдиться малюк.

Північ. Якщо ваші бажання на 2019 рік пов’язані з кар’єрою і новими робочими горизонтами, шукайте найпівнічнішe місце в квартирі і встановлюйте ялинку в цьому секторі. Це допоможе досягти успіхів у роботі або з легкістю освоїти нову професію.

Читайте також: 5 небезпек 2019 року: які неприємності підклала нам Жовта Свиня

Північний Cхід. Цей сектор відповідає за нові знання і вміння, тому якщо в новому році ви плануєте вчитися чомусь новому або хочете почати новий бізнес, але не знаєте, де черпати ідеї і натхнення, ставте ялинку на північному сході.

Північний Захід. Це сектор подорожей, тому якщо ви хочете побачити світ і побувати в різних країнах, встановлюйте новорічну красуню на північному заході.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram