Містична дзеркальна дата 21.11.2021: чим особливий сьогоднішній день і як отримати подарунки Всесвіту

Нумерологи рекомендують утриматися від ризиків цього дня. Краще витратити енергію на налагодження контактів, розмови з близькими та розумове збагачення.

Фахівці попереджають про силу впливу на людину так званої «дзеркальної дати» — 21 листопада 2021 року. Вони вважають, що в ній прихований якийсь містичний зміст, здатний назавжди змінити життя людини.

Відомі експерти з нумерології та астрології, пророкують лише позитивні зміни у цю дату. 21 листопада обіцяє успіх у нових починаннях — чи то проект, чи кар’єрне зростання, наприклад, вступ на нову посаду. Сьогодні у всіх нас є чудовий шанс почати все спочатку.

21 листопада 2021 (21.11.2021) – особливий день для активації енергетичної активності. Всім нам безперечно пощастить у налагодженні контактів. Для перевірки чарівної дії 21-го числа добре підійдуть нові знайомства в незвичній обстановці.

Нумеролог порадив згадати про своє коріння, про батьків і літніх родичів. Річ у тому, що після розмови з ними навіть по телефону виникне терапевтичний ефект, а зміни на краще не забаряться.

“Дзеркальна дата” випадає нечасто. Тому варто утриматися від великих грошових вкладень або ризиків. 21 листопада вони несприятливо вплинуть на подальшу реалізацію планів.

Енергетика самого дня сильна, але має внутрішній вектор, а не зовнішній. Тому дуже важливо віддати перевагу внутрішній роботі ніж зовнішнім реалізаціям.