fbpx

Місячне затемнення 19 листопада або фатальний збіг планет: чим небезпечний цей день та чого краще уникати

В п’ятницю, 19 листопада об 11:00 за Києвом відбудеться часткове місячне затемнення. Вперше з 2014 року це відбудеться на осі знаків Скорпіон-Телець.

Астрологи кажуть, що протягом наступних двох років така ж подія відбудеться ще 7 разів. Саме тому в листопаді важливо звернути увагу на теми і ситуації, які виникнуть в цей період. Швидше за все, працювати з ними і вирішувати їх вам доведеться в майбутньому.

Енергія земного знаку Тельця допоможе вам контролювати свої емоції і не робити поспішних рішень. Можливо, саме початок коридору місячних затемнень дозволить вам вийти із зони комфорту і щось змінити у своєму житті. Головне, щоб прийняті рішення не були імпульсивними.

Що краще не робити в місячне затемнення

Фахівці стверджують, що в період таких явищ потрібно стежити за своїми емоціями. Уникайте конфліктів, намагайтеся не піддаватися своїм імпульсам і контролювати себе.

Астрологи категорично не рекомендують в цей період кудись їздити, навіть у відрядження. Планові операції також краще перенести, а на манікюр і стрижку записатися в інший день.

Що можна і потрібно робити в місячне затемнення

Коридор затемнень в знаку Тельця – відмінна можливість, щоб розрахуватися з боргами. Крім того, земний знак допоможе вам знайти стабільність і вирішити проблеми, які давно вас мучили, тому, починаючи з 19 листопада можете робити перестановку будинку і налагоджувати побут.

Корисно буде і поговорити з близькими людьми і помиритися, якщо були конфлікти. Намагайтеся використовувати місячне затемнення в листопаді, щоб налагодити всі сфери життя.

You cannot copy content of this page