Місячне затемнення 26 травня є знаковим. Що робити в цей особливий період, щоб змінити життя на краще

Перше місячне затемнення 2021 року відбудеться в знаку зодіаку Стрілець.

26 травня о 14:14 за київським часом відбудеться повний місяць. В цей же період відбудеться максимальна фаза повного місячного затемнення, яке розпочнеться о 12 годині 44 хвилини за Києвом і закінчиться о 15 годині 52 хвилини.

Година до і година після затемнення — час запуску нової програми на 19 років у тій сфері, яку особисто у вас воно зачіпає. Цей час сприятливий для спалювання мостів з минулим. Подумайте, від чого у вашому житті ви хотіли б позбутися, і подумки відпустіть. Це можуть бути стосунки, робота, якою ви незадоволені, домовленості, шкідливі звички, думки, які зашкоджують в  житті.

Місячне затемнення 26 травня відкриє перший коридор затемнень 2021 року, який триватиме два тижні, до 10 червня, і завершиться сонячним затемненням.

У період затемнень важливо бути особливо пильними і обережними в своїх рішеннях і вчинках. Не приймайте важливих рішень, особливо якщо вони приймаються на емоціях і заздалегідь не продумані до кінця. Сплануйте по можливості тільки поточні справи. Не загадуйте бажання — зараз для цього не найсприятливіший час.

У коридорі затемнень доля нам дає ключі і підказки: звертайте увагу на події, що відбуваються, і сни, на те, з якими людьми буде вас зводити доля, які завдання і питання доведеться вирішувати.

Місячне затемнення під впливом Стрільця принесе мудрість і прагнення до отримання знань. Воно здатне змінити світогляд людей і підвищити їх духовний рівень.

Стрілець діє на людей заспокійливо, призводить до порядку й дисципліни. Люди краще сприймають інформацію і тягнуться до здобуття знань, стають більш законослухняними і сприйнятливими до різних порад і рекомендацій. Цей період вважається особливо вдалим для активної участі в суспільному житті, а також серйозних змін і починань в особистій сфері.

Фото pixabay.com