fbpx
Культура

Місячне затемнення 5 липня: три способи поліпшити своє життя, подружитися з удачею і відкрити книгу долі на щасливій сторінці

Прийдешнє місячне затемнення буде відрізнятися від інших тим, що на момент затемнення місячного диска утворюється гармонійний аспект Урана. Через це очікується потужний енергетичний викид, який виявиться досить сприятливим. Астрологи повідомляють, що такою обставиною варто скористатися з користю для себе і зробити все можливе, щоб гармонійна космічна енергія потекла в потрібне русло.

Енергія місячного затемнення 5 липня

Енергія Місяця 5 липня вийде на пік свого творення, а значить, будь-які мрії, плани і навіть рядові події будуть заряджені на глобальні зміни. Якщо з’явиться бажання оновити якийсь аспект свого життя, будь то кар’єра, сім’я або хобі, обов’язково зробіть крок назустріч новим ідеям.

Крім Місячного затемнення в Козерозі, на небі відбудеться ще одна важлива подія – аспект Урана, який відповідає за енергію доленосних подій. Це говорить про те, що кожна людина отримає досвід, пов’язаний з ясновидінням і умінням передбачати майбутнє. Все, що трапиться з вами з 5 по 10 липня, – тонкий натяк Всесвіту, тому будьте уважні до того, що відбувається.

Три обряди на удачу в день місячного затемнення

1. Є багато простих способів скористатися безпрецедентною енергією місячного затемнення. Найбільш елементарний – зарядити кристали, такі як цитрин і кварц, під світлом Місяця. Після можна додати їх у вечірню ванну, щоб увібрати в себе енергію і удачу.

2. Залучити удачу допоможе монета сріблястого кольору або монета зі срібла, аркуш паперу і ручка. Як тільки на небі з’явиться Місяць, підійдіть до вікна і покладіть монетку так, щоб на неї падало місячне світло. На аркуші паперу напишіть своє заповітне бажання, можна кілька – дозволяється навіть розписати бажання на 2-3 роки вперед. Найголовніше – писати в теперішньому часі, без «не» і негативу. Після цього вимовляємо фрази: «Геть біди, геть негоди. Геть злидні, геть борги. Зі мною Місяць, зі мною удача, від проблем порятунок, від невезіння звільнення. Сказано – виповниться».

Монетку потрібно залишити на всю ніч, а вранці покласти її в гаманець або сумку. Заряджену монетку слід завжди носити при собі: вона талісман, що притягує удачу і виконує бажання.

3. Місяць дозволяє знайти щастя в житті, але для цього потрібно заручитися його підтримкою. Цей обряд необхідно виконати в момент затемнення Місяця (07:44) або після. Для проведення обряду потрібно золота або бурштинова прикраса. Приготуйте також ємність з чистою водою, рушник і сіль. Візьміть прикраса і промийте його у воді, примовляючи: «Місячна вода, забери весь бруд з мене».

Промийте прикрасу покладіть на рушник, засипте її повністю сіллю і скажіть: «Удачу хочу, до себе кличу. Прийди-прийди, моє Сонечко, я чекаю тебе, золоте денце, щоб щастя було багато і удачі від порога. Слухай мене, дивись та слово моє візьми».

Рушник з сіллю потрібно залишити на всю ніч на вікні, щоб прикраса просочилася енергетикою, яку дарує Місяць і передавала її вам.

You cannot copy content of this page