Місячне затемнення в Козерозі 5 липня: які зміни в долі почнуться вже в цей день

Ця подія знаменує кінець одного з коридорів затемнень 2020 року. Він остаточно завершиться 7 липня, так що не варто забувати про те, що ще два дні після затемнення 5 числа можуть бути небезпечними.

Позитивні зміни через затемнення в долі людей

Перше, що варто відзначити, – це позитивні зміни в любовній сфері і в сфері спілкування в цілому. На перший погляд може здатися, що це не так, тому що деякі люди можуть здійснювати підлі вчинки. Навіть другі половинки можуть показувати себе не з найкращого боку. Але саме завдяки цьому можна буде зрозуміти справжню сутність близьких людей.

Напівтіньове затемнення в Козерозі допоможе позбутися від непотрібних контактів. Не варто боятися переривати дружбу і навіть романтичні відносини. Якщо закривати очі на негативні вчинки людей, це може обернутися великими неприємностями в найближчому майбутньому.

Звичайно, подібні зміни позитивні лише частково, але їх не можна обходити стороною. Потрібно набратися сил і сміливості, щоб сказати людині те, про що ви думаєте, тому що в іншому випадку вами можуть продовжити нахабно користуватися.

Також астрологи відзначають, що в цей день можна без особливих проблем розкрити в собі приховані зодіакальні можливості. Потрібно прислухатися до серця й інтуїції, заглянути всередину своєї душі. Можливо, що ви зможете знайти якісь нові захоплення або поставити нові цілі в житті.

Негативні зміни 5 липня

Цей день може дати початок багатьом негативним процесам, причому не тільки для конкретних людей, а для людства в цілому. Це пов’язано з тим, що за день до затемнення був парад планет, і його енергія подвоює хаотичні тенденції затемнення. 5 липня можуть початися або знайти нову силу політичні конфлікти. Не виключено, що почнуться акції протесту, з’являться обурення в масах.

У день місячного затемнення можна очікувати негативних змін в роботі. Можуть порушитися навіть відточені і відпрацьовані до блиску, що повторюються процеси. Наприклад, якщо людина цієї неділі буде робити щось по роботі, але це не буде обов’язковим, то нічого не станеться. Якщо ж людина працює щонеділі, то варто чекати непередбачених небезпек. Плани в цей день можуть руйнуватися, як картковий будиночок.

Також в цей день астрологи відзначають високу ймовірність появи нових ворогів і недоброзичливців. Не варто вступати в конфлікти, а також переходити дорогу незнайомцям. Серед них можуть виявитися вкрай мстиві і злі люди. У місячні затемнення, особливо в такому Знаку, як Козеріг, вони можуть активізуватися з самого ранку. Сказати добре слово часом непросто, але це кращий і найпростіший спосіб зробити так, щоб розбрати і конфлікти обійшли вас стороною.