fbpx

Місячний день 9 червня: що принесе удачу та що відлякає успіх сьогодні

За підтримки Місяця кожна людина може стати більш щасливішою сьогодні. Також Місячний вплив може і порушити наші плани, тому важливо враховувати всі можливі наслідки.

Місячний календар може подарувати вам везіння і успіх, але тільки в тому випадку, якщо ви навчитеся правильно використовувати поради астрологів. Необхідно пам’ятати про застереження, тому що удачу завжди простіше втратити, ніж знайти – така суть фортуни. Вона вислизає від нас завжди, коли ми розслабляємося і забуваємо про свої справжні цілі.

Фаза Місяця: 9 червня Місяць залишиться в Знаку Овна. Початок 25 місячного дня сьогодні буде означати, що нічне світило все ще у фазі спаду. День може виявитися майже таким же важким, як і вчорашній.

Магнітні бурі 9 червня: в цей день магнітосфера Землі, на думку вчених, залишиться в стані повного спокою. Проблем на цьому фронті не передбачається.

Що принесе удачу цей місячний день:

 • обережність;
 • помірні покупки;
 • усамітнення;
 • категоричність;
 • імпульсивність;
 • терпіння.

Що відлякає успіх 9 червня

 • колективна праця;
 • перевтоми;
 • людні місця;
 • зміна обстановки;
 • побачення, романтика.

Домашні справи за місячним календарем
Астрологи радять зайнятися приготуванням їжі сьогодні. Решта домашні справи на час поки краще відкласти. Домогосподарки можуть спокійно зайнятися своїми справами, але краще не акцентувати увагу на чомусь одному. Будьте обережнішими з вoгнeм сьогодні.

Гардероб і зовнішній вигляд сьогодні
У такі небeзпeчні дні як сьогодні краще не експериментувати з одягом і зовнішнім виглядом. Не варто відвідувати перукарні, салони краси. У деяких випадках астрологи не радять навіть планувати сьогодні такі заходи.

З одягу слід виключити все, що приваблює найбільше уваги оточуючих. Червоний колір необхідно виключити абсолютно точно. Інші кольори можна використовувати відповідно до пріоритетів: для інтелектуальної праці підійдуть синій, чорний кольори, а для ефективної фізичної активності блакитний, зелений, білий.

Разом з тим не варто носити золоті прикраси, камені з яскраво вираженою сонячною енергією: яшму, бурштин, онікс, гранат, рубін. Кращий камінь талісман на сьогодні – місячний камінь, який допоможе залучити удачу і посилити слабкий позитивний вплив Місяця.

Фінанси, робота і справи в 25 місячний день
Абсолютно точно сьогодні не слід працювати в команді, особливо, якщо ви не начальник і не лідер. В колективі може наступити цілковитий розлад. Небeзпека спільного вирішення прoблем полягає в тому, що люди пoгано будуть знаходити спільну мову. Перевіряти удачу на міцність не рекомендується, якщо фортуна відвернеться від вас, то можна буде зазнати нищівну ділову або фінансову поразку.

Що до покупок, то вони можуть допомогти вам відволіктися від усіх проблем. Помірний шопінг буде доречний сьогодні, якщо ви пообіцяєте собі, що всі покупки будуть зроблені за допомогою здорового глузду і логіки. Імпульсивні витрати з великою ймовірність змусять вас пошкодувати про свій вибір вже завтра або в найближчі дні.

Кохання, дружба і стосунки 9 червня
У коханні настає вкрай непростий час, від якого можна чекати чого завгодно. Точніше, воно триває з учорашнього дня, так що не думайте, що вчорашні помилки сьогодні виправляться самі собою.

Щоб не напартачити в коханні і дружбі, астрологи радять не вибирати нічию сторону під час дискусій та розмов. Будьте нейтральні, зберігаючи спокій. Будь який неправильний або необережний крок може похитнути уявну рівновагу.

Побачення і важливі ділові зустрічі краще відкласти сьогодні. Якщо можливості такої немає, то постарайтеся завершити їх якомога швидше. Будьте поважні до тих, кому доведеться ділити з вами свій час. Повага до людей – це порятунок для вас. Фахівці радять приймати критику і як можна менше сьогодні кого-небудь критикувати вам самим.

Читайте також: Рuтуaли з обручками: залучаємо достаток і щастя в сім’ю

 Настрій і здоров’я за місячним календарем
Настрій людей сьогодні буде у владі стихії вoгню. Це означає, що нас чекають часті злети і падіння. Не варто дивитися фільми жaхів, переживати через дрібниці, накручувати себе.

Подбайте про те, щоб вечір пройшов максимально приємно для вас і ваших близьких людей, з якими вам доводиться ділити один будинок. Овен і спадаюий Місяць дуже дисгармонійні, тому вивести вас із себе буде нескладно кому завгодно. Астрологи рекомендують говорити тільки на приємні теми, а також пам’ятати про те, що право на помилку є у всіх.

Джерело.

You cannot copy content of this page