fbpx

Місячний календар стрижки на березень: врахуйте і цю мудрість, щоб після підрівнювання локонів удача не відвернулася

Підстригати волосся найкраще в дні, коли Місяць наділяє простір сприятливою енергетикою. Експерти рекомендують враховувати і народну мудрість, щоб після підрівнювання локонів удача не відвернулася. Вибирайте найбільш вдалі дні для походу до стиліста, щоб завжди виглядати прекрасно і залишатися в доброму гуморі.

1, 2 березня: Місяць в слабкій позиції перебуває в сузір’ї Козерога. Ці дні будуть невдалими для стрижки через імовірність зіпсувати ослаблені локони. Астрологи рекомендують зайнятися доглядом за шкірою голови, щоб зміцнити волосяні цибулини і запобігти випаданню волосся. Джерело.

3, 4 березня: Місяць у Водолії. У ці дні нова стрижка зробить волосся більш легкими і неслухняними. Стрижку варто проводити тим, у кого важкі і густі локони. Підрівнювання кінчиків волосся вбереже їх від розшарування. Власницям тонких і ламких локонів стрижку в ці дні варто замінити доглядаючими процедурами в салоні.

5, 6 та 7 березня: Місяць в Рибах. 5 числа нова стрижка протримається довго через те, що Місяць продовжує спадати. Молодик 6 березня – відмінний день для зміни зачіски. Підстригання волосся допоможе оновити енергетику, і локони після відвідування перукарні будуть слухняними. Зростання Місяця 7 березня також підходить для зміни зачіски.

8, 9 березня: Місяць в Овні – час для підстригання волосся. Нейтральна енергетика нічного світила дозволяє користуватися послугами перукаря, проте провокаційні стрижки будуть недоречні. Вони можуть викликати агресію з боку недоброзичливців, а також конфлікти в родині.

10, 11 і 12 березня: зростання Місяця триває, і ці три дні він буде в сильній позиції. Вплив Тельця допоможе зберегти позитивний настрій, а стрижка добре підійде для створення нового образу. Жіночні зачіски і злегка завиті локони обов’язково привернуть увагу чоловіків і, можливо, навіть стануть приводом для початку романтичних відносин.

13, 14 березня: два дня Місяць проведе в Близнюках. Ці дні підходять для стрижки волосся, тому можна сміливо звертатися до знайомого майстра, щоб поєднувати зачіску, а також надати волоссю блиску і доглянутого вигляду за допомогою процедури ламінування.

15, 16 березня: зростання Місяця в сузір’ї Рака – відмінний час для зміни стрижки. Зачіска, підібрана стилістом, допоможе створити кардинально новий образ і підніме настрій. Локони під час зростання Місяця ростуть швидше, тому стрижку варто вибирати, враховуючи цей факт.

17, 18 березня: два дня Місяць пробуде у Леві, і його позиція буде слабкою. У зв’язку з цим нова стрижка може негативно позначитися як на волоссі, так і на шкірі голови. Рекомендується замінити похід до майстра домашнім доглядом з використанням народних рецептів.

19, 20 березня: Місяць в Діві буде в нейтральній позиції. У вівторок і середу можна стригти волосся, причому не тільки в салоні, але і попросити близьких підрівняти відрослі кінчики або чубок. Стан волосся після стрижки не зміниться.

21, 22 березня: Повний Місяць 21 числа і подальше спадання Місяця в Терезах – нейтральний час для стрижки. У ці дні можна відвідати салон краси, щоб оновити зачіску і підрівняти кінчики волосся. Такий догляд позбавить локони від посічення і додасть їм блиск.

23, 24 березня: Місяць в Скорпіоні. Слабка позиція нічного світила – не найкращий час для стрижки. Після маніпуляцій з волоссям може з’явитися лупа, а локони будуть виглядати мляво. Домашні живильні маски і вживання їжі з багатим вмістом вітамінів допоможуть зберегти волосся в ідеальному стані.

Читайте також: Пийте теплу воду з лимоном щоранку – це дуже корисно, але не повторюйте одну помилку, яку роблять усі

25, 26 і 27 березня: три дні Місяць перебуватиме в Стрільці, але стригти волосся найкраще 25 і 26 березня. 27 числа сильна енергетика планет може стати причиною перепадів настрою, і нова стрижка навряд чи додасть оптимізму.

28, 29 березня: нічне світило в Козерозі. Слабка позиція спадаючого Місяця – не найкращий час для зміни зачіски. Стрижка волосся може принести розчарування, і в ці дні астрологи рекомендують зайнятися відновленням структури волосся за допомогою спеціальних косметичних засобів.

30, 31 березня: заключні дні березня Місяць проведе у Водолії. Енергетика цих днів нейтральна, і стрижку можна сміливо планувати на один з вихідних. Щоб локони блищали, можна зміцнити їх за допомогою відварів трав.

You cannot copy content of this page