fbpx

Місячний календар стрижок на листопад: дізнайтеся, коли можна змінити зачіску і долю

Будь-які маніпуляції з волоссям експерти рекомендують співвідносити з місячними фазами – це допоможе зберегти силу і красу волосся . Враховуйте і вплив сузір’їв, якbq допоможе досягти поставлених цілей і зарядитися бадьорістю. Крім того, зверніть увагу на комплексний догляд за всім організмом, щоб ваші локони завжди були міцними і здоровими.

1 листопада: спадаючий Місяць у Леві – не найкращий час для стрижки. У цей день укорочення локонів може відштовхнути удачу і негативно вплинути на настрій. Астрологи рекомендують зайнятися комплексним доглядом за волоссям, щоб виключити посіченість кінчиків.

2, 3 і 4 листопада: нічне світило переміщається в сузір’я Діви, де пробуде три дні. 2 листопада можна робити стрижку, яка буде радувати довгий час. 2 і 4 числа підстригання волосся може викликати напад агресії і часті перепади настрою. Краще відмовитися від походу в салон краси і зайнятися доглядом за локонами за допомогою відварів трав і домашніх масок.

5, 6 листопада: під впливом Терезів стрижку краще планувати на 5 листопада. У цей день нова зачіска допоможе зберегти позитивний настрій і зарядитися енергією. 6 числа волосся можна пошкодити, тому стрижку робити не варто.

7, 8 листопада: 7 листопада буде Молодик в Скорпіоні, і в цей день стрижку варто зробити тим, хто планує кардинально змінити життя – нова зачіска допоможе оновити енергетику. 8 листопада зміна зачіски позитивно вплине на емоційний фон, але волосся швидко відросте.

9, 10 листопада: мінлива енергетика зростаючого Місяця в Стрільці буде позитивно впливати на людей 9 листопада. У цей день нова зачіска допоможе зібратися з силами і вирішити масу завдань, пов’язаних з фінансами. 10 числа стрижку краще відкласти, щоб виключити невдачі і запобігти зриву важливих планів.

11, 12 і 13 листопада: позитивний вплив зростаючого Місяця в Козерозі дозволяє займатися будь-якими маніпуляціями з волоссям. Нова стрижка в ці дні підніме настрій і допоможе зацікавити протилежну стать. До того ж креативні зачіски розбудять творчий потенціал.

14, 15 листопада: перехід нічного світила в сузір’я Водолія може створити масу труднощів, в тому числі що стосуються догляду за волоссям. Лише 14 число буде вдалим для зміни зачіски, а 15 листопада волосся краще залишити в спокої. Виключити його ламкість і випадання в ці дні можна за допомогою зміцнюючі маски.

16, 17 і 18 листопада: Місяць продовжує рости, і ці дні проведе в сузір’ї Риб. Сприятлива енергетика 16 і 18 листопада дозволяє робити стрижки і підстригати локони. Нова гарна зачіска підніме настрій і підвищить впевненість в собі. 17 числа стрижку краще не проводити, щоб виключити загострення хронічних захворювань.

19, 20 листопада: під впливом зодіакального Овна стрижка може негативно позначитися на настрої. У ці дні підстригати локони можна тільки впевненим у собі і врівноваженим людям. В іншому випадку ви ризикуєте стати дратівливими.

21, 22 листопада: в ці дні краще відмовитися від стрижки, інакше можна спровокувати загострення хронічних захворювань. Під впливом Місяця в Тельці можна робити домашні маски або звернутися до перукаря за професійним доглядом.

Читайте також: 6 зачісок, які вже давно вийшли з моди — вони псують образ і додають вікy (фото)

23, 24 листопада: повний Місяць пройде в сузір’ї Близнюків, і 23 листопада краще відмовитися від нової стрижки, щоб не спокушати долю. 24 числа нову зачіску можна зробити, якщо ви хочете залучити в своє життя позитивні зміни.

25, 26 листопада: підняти собі настрій 25 листопада можна за допомогою гарної стрижки. Позитивна енергетика Рака в союзі з порядку спадаючим Місяцем надасть сприятливий вплив на локони, а нова зачіска буде радувати довгий час. 26 числа стрижка небажана.

27, 28 і 29 листопада: сузір’я Лева позитивно впливає на настрій, і нова зачіска буде доречна. Якщо ви не хочете кардинальних змін, можна злегка підстригти локони, щоб позбутися посічених і ламких кінчиків. 29 числа можна зайнятися повною зміною іміджу: креативна стрижка допоможе залучити в життя удачу.

30 листопада: Місяць переходить в сузір’я Діви, і останній день листопада не підходить для стрижки. У цю добу результат може не виправдати очікувань, і невдала зачіска спровокує сплеск негативних емоцій.

Джерело.

You cannot copy content of this page