Місячний календар стрижок на серпень

Якщо ти ще не встигла змінити імідж, то саме час це зробити, адже літо закінчується. Щоб прискорити ріст волосся, поліпшити його стан і густоту, а також не нашкодити здоров’ю, краще вибирати для стрижки лише сприятливі дні. На щастя, ми вже знаємо, коли саме настануть ці найкращі дні для стрижки в серпні 2018.

Календар стрижок на серпень передбачає, що місяць буде в цілому вдалим. Не можна стригти волосся тільки в новий і повний Місяць. Це призведе до втрати волосся, погіршення його структури і, як стверджують астрологи, може нашкодити не тільки твоїй енергетиці, але і здоров’ю.

Молодик настане 11 серпня, а повний місяць – 26 серпня. Спробуй перенести похід в салон на будь-який інший день.

Читайте також: 7 речей, що приносять щастя в дім

У сприятливі дні для стрижки волосся в серпні 2018, ти зможеш залучити удачу, підвищити свій робочий потенціал і знайти гармонію. І це все крім того, що твої локони стануть куди здоровішими і красивішими. Більш того, якщо вірити астрологам, в ці дні також можна зробити процедури фарбування, завивки, ламінування та інші види хімічного впливу на волосся. У сприятливі дні локони менш схильні до впливу ззовні, а отже, хімічні компоненти фарб не завдають їм шкоди, і ти зможеш отримати ту зачіску, про яку мріяла.

У несприятливі дні для стрижки ти можеш не завдати особливої шкоди волоссю, але бажаного ефекту все одно не отримаєш. Якщо вірити астрологам, будь-які маніпуляції з волоссям в цей час можуть зробити його неслухняним, воно почне витися, ламатися і “рости в різні сторони”, так що стрижку ти надовго не збережеш.

Сприятливі дні для стрижки в серпні: 4, 5, 8-10, 12, 13, 15, 18, 21-23.

Нейтральні дні для стрижки в серпні: 6, 14, 17, 25, 28, 31.

Несприятливі дні для стрижки в серпні: 1, 2, 3, 7, 11, 16, 19, 20, 24, 26, 27, 29, 30.

Джерело.