fbpx

Місяць, що росте в серпні: що можна робити і що не можна

У серпні буде два періоди зростання нічного світила: з 1 по 11 і з 28 по 31. У ці дні експерти рекомендують бути уважними, щоб не прогаяти щасливих знаків долі , а також прислухатися до порад астрологів. Вони допоможуть подолати тимчасові труднощі і не відступити за крок від довгоочікуваної перемоги.

Що можна робити на зростаючий Місяць

1. Коригувати плани. Зростання Місяця — чудовий час для старту нових проектів, проте перед тим, як розпочати справи, важливо скласти план дій. Астрологи рекомендують відмовитися від застарілих ідей і прислухатися до себе, щоб вибрати цілі, які допоможуть змінити власне життя на краще.

2. Шукати методи заробітку. Зростання Місяця допомагає залучити фінансове благополуччя, проте одними обрядами та ритуалами не обійтися. Нічне світило посилює інтуїцію та розкриває межі талантів, які можуть стати джерелом прибутку. Розвивати свої здібності важливо і для того, щоб претендувати на добрі посади, а також відкрити свою справу.

3. Займатися розвитком. Під час серпневого зростання Місяця не можна забувати про духовний розвиток. Йдеться про боротьбу зі шкідливими звичками, які позбавляють щастя, забирають здоров’я та удачу. На користь піде й навчання: підвищення кваліфікації, вивчення нових мов чи професії.

4. Подорожувати. Місяць, що росте, додає енергії і збільшує шанси на вдалі знайомства і відмінний відпочинок. Під час зростання нічного світила у серпні можна планувати відрядження, переїзди, а також вирушати на заслужений відпочинок у відпустку.

5. Займатися домашніми справами. Зростання Місяця — чудовий час для того, щоб упорядкувати своє житло. У серпні можна займатися незавершеним ремонтом, розпочинати будівництво будинку, купувати меблі та предмети декору. Не витратити зайвого допоможуть змови на покупки .

Що не можна робити на Місяць, що росте

1. Сваритись. Зростання Місяця провокує сплеск енергії, і якщо вона буде спрямована в русло руйнувань, то невдачі не забаряться. З’ясування відносин, сварки та конфлікти в період зростання нічного світила можуть призвести до незворотних наслідків: розриву любовних, дружніх чи ділових відносин, втрати довіри та самотності.

2. Сідати на дієти. Зростання Місяця – не час для поневірянь. Енергії потрібно з надлишком, і якщо позбавити себе можливості повноцінно харчуватися, то можна чекати на проблеми зі здоров’ям і самопочуттям. Активна фаза Місяця забирає багато сил, а отже, їх потрібно заповнювати завдяки збалансованому раціону , повноцінному відпочинку та духовним практикам.

3. Відкладати важливу роботу та відмовлятися від перспективних пропозицій. Саме під час зростання Місяця з’являються сили для того, щоб змінити життя на краще. Не прогаяти свого шансу допоможуть медитації-фокусування , які допоможуть впоратися з зобов’язаннями, подолати труднощі та не боятися відповідальності.

4. Приймати рішення поспіхом. Зростання Місяця примножує все, і якщо діяти необдумано, то можна залучити до життя безліч проблем та негараздів. Будь-яке рішення, навіть якщо його потрібно ухвалити в короткий термін, має бути обдуманим, а отже, не можна поспішати та діяти необачно.

5. Брати в борг. У період, коли нічне світило зростає, не варто брати на себе боргові зобов’язання, щоб у майбутньому не мати проблем з фінансами. Йдеться про спонтанні кредити, видачі накопичень без підкріпленого договору, а також витрати на емоції, а не реальну необхідність.

You cannot copy content of this page