Місяць у Леві 17-18 серпня: що потрібно зробити в цей особливий день і що не можна

Вплив Місяця в Леві обіцяє покласти край низці сумнівів і коливань. 17-18 серпня, за прогнозами астрологів, запуститься нова програма, встановиться інший спосіб буття. Процес обіцяє пройти без збоїв, але доведеться відмовитися від чогось звичного. Удача буде супроводжувати тих, хто готовий усвідомлено до цього підійти і активно включитися в роботу, використовуючи всі доступні способи досягнення своїх цілей. Доклавши певних зусиль, вийде взяти реванш і припинити потік невдач.

Що можна робити 17-18 серпня

1. Пробувати себе в чомусь новому. Початок тижня вдалий для дрібних цілей, нових звершень і нових справ, які не вимагають підвищеної уваги, «звірячої серйозності» і старанності. Лев – Знак змін, тому під його впливом вдумливі і монотонні заняття можуть швидко втомити і нагнати нудьгу.

2. Налагоджувати зв’язки, зміцнювати авторитет. Енергетика місячного Лева протегує спілкуванню, контактам, знайомствам і розмовам тет-а-тет. У понеділок і вівторок нам буде простіше знайти спільну мову з людиною, справити вигідне враження, просунути свої ідеї, отримати визнання. Хтозна, можливо, це ваш шанс зарекомендувати себе перед начальством і піти вгору по кар’єрних сходах.

3. Думати про високе. Впевненість Лева принесе визначеність тим, хто з якоїсь причини зараз знаходиться в підвішеному стані: не вірить в себе, розмірковує про те, чи варто міняти роботу. Кожен зможе знайти для себе мудру і цінну пораду, якщо приділить більше вільного часу духовним практикам і розвитку інтуїції.

4. Діяти за волею натхнення. Якщо ви відчуваєте кризу ідей, вплив Місяця 17-18 серпня багато що змінить – з’явиться багато сміливих планів і благородних цілей. Приступивши до їх реалізації, можна забезпечити собі успіх і знайти інший підхід до звичних справ. Не виключено, що прийде і осяяння, як прискорити шлях до заповітної мрії.

5. Підводити підсумки. Наближається Молодик – період оновлення і нових справ, тому зараз вкрай важливо проаналізувати своє життя і розставити пріоритети. Все зайве, що перекриває шлях новому, має зникнути.

Що може принести неприємності при Місяці в Леві

1. Самотність, сварка з близькими. Щирість, любов, взаємовиручка – 3 кита, на яких ми маємо утриматися 17-18 серпня. Місячний Лев підсилює потребу в спілкуванні, люди стають більш привабливими в очах оточуючих, багатьох починає тягнути на довгі і душевні розмови. Дуже важливо не протистояти цьому.

2. Розмови на особисті теми. Лев – Знак, який часто потрапляє в пастки, спритно розставлені пліткарями, лицемірами і шахраями. Не варто ділитися сокровенним з малознайомими людьми, а також «розбовтувати» чужі секрети.

3. Легковажне ставлення до грошей і покупок. У період впливу місячного Лева астрологи радять з обережністю займатися фінансовими справами: великий ризик втратити накопичення або стати жертвою маркетингового виверту. Енергетика дня вкрай нестабільна, тому покупки, особливо в кредит, можуть зіштовхнути в фінансову яму.

4. Сумніви в собі. Ми вступаємо в плідний період під керівництвом Лева, який обіцяє світлі і найприємніші зміни. Це дні енергії росту, коли необхідно формувати конкретні плани на осінь, закладати основу майбутніх перемог. Як не дивно, але це може викликати депресивні думки, страхи, почуття втоми, розгубленості або сумнівів. Найбільш небажана реакція на такі явища – інфантильна: не варто жаліти себе і ховатися від змін.