fbpx

Місяць убуває з 25 липня по 7 серпня: що можна робити і чого потрібно остерігатися

Під час фази спаду Місяць забирає все погане на себе. Він допомагає очищатися від усього, що не має ніякого позитивного ефекту. Це стосується страхів, невпевненості, негативних спогадів. Так, у людей в цей період менше енергії, тому що Місяць частково поглинає і її, але зате в такі проміжки часу ми краще розуміємо все те, що відбувається і рідше допускаємо прикрі помилки. Це дуже сприятливий час для духовного зростання і практик.

25 липня – Місяць у Водолії

У цей день можна проявляти максимальну фізичну активність, але не варто забувати про відпочинок. Можна вирушати в далеку дорогу, займатися веденням переговорів і пошуками нових захоплень.

Що точно не можна робити в цей день, так це змінювати плани, відмовлятися від допомоги оточуючих. Також астрологи радять не приймати бажане за дійсне.

26, 27 і 28 липня – Місяць у Рибах

Місяць в цьому Знаку говорить про те, що можна займатися творчими справами, креативною діяльністю. Корисно розробляти нові ідеї, будувати довгострокові плани на майбутнє.

У ці три яскравих і позитивних дня ні в якому разі не можна буде з байдужістю ставитися до проблем оточуючих. Якщо ви відмовите в допомозі другу чи родичу, маючи при цьому можливість її надати, чекайте проблем.

29 і 30 липня – Місяць в Овні

У ці два дні спадний Місяць буде несприятливим і, м’яко кажучи, не в настрої. Можна і навіть потрібно більше відпочивати і менше перевтомлюватися. Астрологи радять у ці дні не з’ясовувати стосунки, не переходити на крик.

Також не варто починати нових справ, давати порожніх обіцянок, домагатися успіху шляхом обману та хитрощі. У такі дні карма буде миттєвою і безжальною до агресивних і жадібним людям.

31 липня та 1 серпня – Місяць у Тельці

Старіючий Місяць під впливом стихії Землі – це чудовий час для покупок, перетворення житла. Можна займатися домашніми справами, ремонтом, переїздами.

Варто уникати в ці дні бездіяльності. Ледачі люди не зможуть збільшити заробіток, досягти бажаних результатів в справах і роботі.

2, 3 і 4 серпня – Місяць у Близнюках

У ці дні можна спілкуватися і відкривати свою душу оточуючим. Корисно бути відвертими, добрими і чуйними. Можна заводити нові знайомства і ходити на побачення.

Чого точно не варто робити, так це заздрити. Заздрість на спадаючий Місяці набагато небезпечніше, ніж в період зростання, особливо якщо нічне світило знаходиться під впливом Близнюків. Також негативні наслідки чекають тих, хто мислить стереотипами.

5 і 6 серпня – Місяць у Раку

У ці два дні корисно займатися своїм зовнішнім виглядом. Можна і навіть потрібно відвідувати перукарні, робити новий манікюр, оновлювати гардероб. Найголовніша заборона – не варто багато часу проводити на самоті.

7 серпня – Місяць у Леві

Місяць у Леві – це непростий день, коли дуже важко проходить адаптація до нових умов. У цей день краще не міняти роботу і не починати нових складних справ і проектів.

Астрологи рекомендують в останній день убування Місяця слідувати розкладу справ. Не варто відхилятися від планів і ризикувати. Це загрожує фінансовими втратами і проблемами в цілому.

You cannot copy content of this page