fbpx

Місяць впливає на вашу вагу. Це довели вчені

Напевно кожен з вас стикався з таким явищем, як коливання ваги з незрозумілих причин. Не змінюючи звичного режиму, у вас можуть з’явитися зайві кілограми. І навпаки — не сідаючи ні на які дієти, ви якимось чином можете втратити у вазі.

У чому ж справа?

Вже давно відомо, що кількість води у фруктах безпосередньо залежить від фази Місяця. Саме тому, зірвані в певний день плоди, можуть бути більш соковитими, ніж ті ж фрукти, зірвані в інший день. Спираючись на той факт, що Місяць має вплив на пересування вод в океанах, вчені зробили певні дослідження і виявили, що він так само має безпосередній вплив і на рівень рідини, як в рослинах, так і в організмі тварин.

Весь місячний цикл можна розмежувати на чотири фази, кожна з яких триває близько тижня. Кожна точка переходу вважається критичною, особливо це стосується періодів молодика і повного місяця.

Читайте також: Меган Маркл і принц Гаррі позбавлені повних юридичних прав на виховання свого сина

Ступінь впливу Місяця на людину досі вивчається вченими, але існує певна думка, що вплив небесного світила на нас обумовлений його гравітаційними силами. Пояснюється це тим, що людський організм має великий відсоток води в організмі, тому супутник Землі на нього впливає практично так само, як і на водні маси в морях і океанах. Тобто викликає припливи і відливи залежно від своєї фази. Джерело

У момент молодика, коли підвищена гравітація Місяця та Сонця, людина може відчувати своєрідну легкість в організмі, бо в ньому активізуються всі обмінні процеси і вся рідина спускається від голови, рівномірно розподіляючись.

А ось у момент повні людський організм утримує в собі максимальну кількість рідини, від чого на вагах можна спостерігати пару зайвих кілограмів, але це зовсім не говорить про те, що ви набрали зайві кілограми. Як тільки пройде період повного Місяця, з тіла відразу ж піде зайва рідина.

Позначки:
facebook