fbpx
Мода,  Поради

Мoдні сонцезахисні окуляри весна/літо 2018: нoві тeндeнції (фото)

Зараз, саме та пора, коли вам потрібно задумуватись над своїм образом весна/літо 2018 року, щоб рухатися в ногу з часом.

Ще осінню 2017 року, на модних показах були визначені тренди, які ми продовжуєм вам представляти. Без аксесуарів образ вважається сирим та недовершеним. Тому ми представляємо вам модні сонцезахисні окуляри весна/літо 2018.

Prada пропонує нам в цьому сезоні окуляри в стилі матриця. Dior залишає класичну форму авіаторів, проте представляє їх з жовтими, тонованими лінзами. Багато брендів вирішили, що в цьому сезоні панувати будуть окуляри котяче око, які модернізувавшись стали ще вишуканішими. Звісно, багато представлених форм окулярів будуть не доречними для повсякденного образу наприклад, як окуляри в формі карт, рук, квіток Dolce & Gabbana.

Окуляри від Chanel та Stella McCartney повертають нас назад у 2000-ні. Також варто зауважити, що ведучими кольорами оправ окулярів будуть червоні, жовті, білі кольори. Також натхненні майбутнім сезоном дизайнери надали перевагу квітковим прінтам.

Читайте також: Поспішіть придбати: Яке взуття буде в моді влітку 2018 (фото)

Хоча в багатьох моделях переважають оправи з пластику, витончені металі оправи все ж не залишають своїх позицій.

Джерело.

You cannot copy content of this page