fbpx

Модні жіночі окуляри 2018: 5 трендів нового літнього сезону

Літній сезон 2018 диктує нові правила: чинності набувають нові тренди. А для справжніх поціновувачів модних тенденцій не буває незначних дрібниць: від стильних луків, де одяг, зачіска і макіяж зливаються в один образ, до модних аксесуарів – сонцезахисних окулярів 2018, без яких влітку не обійти. Щоб вибрати найкраще серед різноманітних форм, фактур і матеріалів, Ми виділили декілька головних напрямів.

До літа 2018 дизайнери придумали масу незвичайних оправ з мерехтливими кристалами, металевими клепками, шкіряні, перламутрові і навіть шовкові. Тому, якщо у Вас вже є десятки сонцезахисних окулярів, встояти все одно буде неможливо.

Читайте також: Королівський look: британська принцеса повторила образ Маші Єфросиніної у стильному пальто (фото)


Влітку 2018 домінують кругла і квадратна форма, а так само хіт майбутнього літа, оправа “котячі очі”. Різні ретро-реплики: найзнаменитіші моделі 50-х, 60-х і 70-х років – гострий тренд, що повернувся з минулого. Актуальний вибір літа сонцезахисні окуляри з кольоровими і чорними лінзами в масивній яскравій оправі.


Форма “Котяче око” декілька сезонів підряд знаходиться на піку популярності, також в моді форма “бабка” – великі сонцезахисні окуляри, що закривають фактично половину обличчя.


Ще одна трендовая форма – тішейди. Сьогодні вони перестали бути маленькими і непомітними. Ув’язнені в пластикову оправу, круглі окуляри стали дуже стильним аксесуаром.


Суперхіт літа 2018 – вузькі оправи обтічної і геометричної форми. Вони складаються із затемнених непроникних скляно-дзеркальних лінз, заправлених в невеликі пластмасові або металеві оправи. Ці унікальні сонцезахисні окуляри здатні надати загадковості і непередбачуваності своїй власниці. Таке футуристичне рішення вибрали багато відомих брендів.


Що стосується кольору лінз, то в моді зараз три тенденції: класичні чорні лінзи, кольорові лінзи під колір оправи, а також лінзи усіх відтінків коричневого з ефектом омбре, коли колір поступово переходить від світлого до темного.

Джерело.

Позначки:
facebook