fbpx
Життя

Молода дівчина орендувала квартиру, але в першу ж ніч спати в ній не змогла

Камілла приїхала вступати до інституту на платне відділення і вже з самого ранку відвідала місце майбутнього навчання. Вона уклала договір з навчальним закладом і оплатила перший семестр.

«Зараз пообідаю в кафе і відправлюся на пошуки квартири» – подумала дівчина.

Вона переглядала свіжий номер газети «З рук в руки» і натрапила на відносно недорогий варіант квартири.

– Вітаю. А ви ще здаєте квартиру? – запитала Камілла по телефону.

– Вітаю. Так, якщо хочете, можна сьогодні подивитись в районі 17 вечора.

– Добре, спасибі, якщо нічого не підберу до цього часу, я вам зателефоную.

Як на зло, більше підходящих варіантів дівчина не знайшла. Розцінки для її не товстий гаманця виявилися занадто високими. Вона подзвонила ранковій співрозмовниці і домовилася під’їхати на огляд квартири.

– Ось така невелика кімнатка, для однієї цілком затишна. А це кухня і ванна з туалетом. – розписувала квартиру господиня.

Було помітно, що жінка поспішала. Дівчина вирішила зняти квартиру хоча б на місяць – два, а в подальшому вирішити питання, якщо їй не сподобається.

– Добре, я беру.

Господиня не стала наполягати на оплаті відразу за 2 місяці, як робили багато інших орендодавці. Це трохи здивувало дівчину.

Камілла залишилася одна і почала докладніше розглядати нове житло. Вона перевірила, як працюють крани, де лежить все їй необхідне.

– Треба сходити в магазин, купити на вечір хоча б щось, – сказала сама собі дівчина.

Вона швидко збігала до супермаркету і приготувала вечерю. Через годину дівчина вже ніжилася в ліжку, вона вирішила лягти раніше, так як завтра мав бути день збирання.

Вночі Камілла почула дивні постукуючі звуки на кухні. Вона спочатку насторожилася, але потім вирішила, що може бути, гілка на вулиці у вікно стукає. Дівчина настільки втомилася, що не хотіла вставати і перевіряти достовірність своєї здогадки.

Вранці дівчина швидко поснідала і навіть не глянула на вікно, що б уточнити наявність гілки. На даний момент це не особливо її хвилювало. Вона закатала рукава і заходилася відтирати квартиру. Це заняття тривало весь день, і дівчина не помітила нічого незвичайного під час прибирання.

Настав вечір, Камілла звалилася на диван і закрила очі. «Треба ще повечеряти і приготувати щось на завтра» – подумала дівчина. Але сон поборов її.

Прокинулася Камілла в темряві. Вона не знала скільки часу спала. Раптом на кухні щось впало. Дівчина підскочила на дивані і затиснулася в кут.

Було відчуття, що хтось забрався в ящик столу, і перебирає ложки з виделками. Дівчина прислухалася до того, що відбувається на кухні і здогадалася, що це схоже дoмoвик вирішив прибрати.

Камілла включила в кімнаті світло, звуки припинилися, вона прошмигнула в передпокій, запалила світильник там. В результаті Камілла вирішила, що буде спати поки зі світлом, а завтра вирішить, що робити далі.

Дівчина знала, що господаря вдома потрібно якось умаслювати, але не пам’ятала точно, як це робили у неї в селі.

Решта ночі минула спокійно. Вранці Камілла подзвонила мамі, та почала ахати, коли дізналася, що у дочки негаразди з дoмoвиком. Вона навчила, як треба поговорити з господарем квартири і що йому піднести.

У той же день дівчина купила молока, печива і нове блюдце для дорогого господаря. Увечері вона налила молоко і поклала печива.

– Дорогий господарю будинку, я прошу тебе покуштувати моє частування. Прошу у тебе вибачення, що відразу не привіталася з тобою. Дозволь мені жити в цій квартирі. Обіцяю ретельно стежити за чистотою і порядком.

Читайте також: “Ти просто – пpиблуда, яка напросилася пожити. А тепер дитину мені пришиваєш!”: Олеся його пpoкляла, і тільки в старості дізналась наскільки стpaшно

Вночі Камілла чула шурхіт на кухні, але вже не боялася. З настанням ранку дівчина оцінила ситуацію: блюдце було порожнім, а печення все з’їдено. Господар прийняв частування постояльця.

Через кілька днів навідалася господиня. Вона обережно запитала, чи все гаразд у квартирантки. Камілла із задоволенням розповіла гості, що вже подружилася з дoмoвиком, тому у неї все добре і спокійно. Господиня з полегшенням зітхнула і підтвердила здогадки дівчата – Камілла перша, кому вдалося дoмoвитися з будинковим. Вже дуже він не любить чужих. Ну а раз дівчина залишається тут на довший термін, то жінка запропонувала трохи знизити оплату, щоб Камілла жила якомога довше. Нових мешканців господині шукати зовсім не хотілося.

You cannot copy content of this page