Молоді дівчата приїжджають сюди, щоб знайти в житті любов. А старші люди – щоб вилікуватися від хвороб. Гора Тотоха- енергетичний центр України.

Недалеко біля села Медвин у Богуславському районі Київської області знаходиться гора Тотоха – енергетичний центр України. Навіть просто прогулянка цією місцевістю зцілює і викликає прилив сил і енергії. Молоді дівчата приїжджають сюди, щоб знайти в житті любов. А старші люди – щоб вилікуватися від хвороб, які вже не можна вилікувати іншими шляхами.

Я мала шкірний грибок, який потім перейшов у бактеріальну інфекцію. Приймала таблетки і використовувала мазі, але до цих препаратів з’явилась звичка. Змучена хворобою я хотіла просто вилікуватися, щоб шкіра була чистою та здоровою.

Кажуть, щоб вилікувати всі свої хвороби, потрібно провести ніч на горі Тотоха. Цю гору ще називають місцем здійснення бажань і очищення від негативної енергії.

Читайте також: Які продукти можна і не можна освячувати в церкві на Великдень

Я провела на горі кілька годин, а в голові була одна думка. З цього дня я вилікуюсь. Так і сталося, через пару тижнів від моєї хвороби не було сліду. Лікувалась до того я цілий рік і все безрезультатно.

Піднявшись на гору Тотоха я зразу відчула сильну втомленість. Лягла на спину і закривши очі згадувала все, що зімною відбувалось ввесь минулий рік. Ці не дуже приємні емоції викликали фізичну напруженість, яку хотілось залишити на тій горі. В своїй уяві я бачила як з мене виходить ця негативна енергія і мені стало набагато легше. Після того я заснула, коли відкрила очі, то відчула себе зовсім по-іншому і з великим полегшенням.

Я шкірою тіла відчувала прохолоду і своє внутрішнє тепло. Ми ж практично ніколи не замічаємо таких простих і приємних речей.

Н.Е.Ілізарова