Зростаючий Місяць 1 жовтня: час особливої енергетики

Місяць у знаку Водолій
Вище керівництво або держоргани в цей час краще не турбувати, а зайнятися організацією, проведенням різноманітних зборів, конференцій або участю в них.

Це час ідеально підходить для будь-якої розумової і творчої діяльності. Корисно зайнятися самоосвітою і отриманням нових знань, вивченням і впровадженням нових технологій. Непогано йдуть справи з нерухомістю, громадська і політична діяльність.

1 жовтня 2017 року 12:00 – 11 місячний день. Один з найбільш позитивних і енергетично потужних днів місячного місяця. Втілення будь-яких планів і задумів призведе до бажаних результатів з найменшими витратами сил з вашого боку. Можна сміливо відправлятися в довгу подорож.

Місяць перебуває в фазі Зростаючого. Друга місячна фаза – це проміжок між першою місячної чвертю і повним місяцем. У цей період триває активне зростання Місяця. Для другої фази властивий ще більш значний підйом енергії і внутрішніх сил, сильно виражена активність.

Читайте також: Кара неминуча: Яка карма і наслідки чекають жінку за стосунки з одруженим

У діловій сфері починається сприятливий час для здійснення запланованих справ, вирішення важких питань і проблем. Справи, що вимагають великої активності будуть даватися неважко.

У другу місячну фазу можуть бути корисні фізичні навантаження, саме в цей період добре починати нові тренування. Сприятливі зміни в абсолютно всіх сферах діяльності, як в взаєминах в особистому плані, так і в діловому.

Непоганий час для переїзду, поїздок, зміни виду діяльності. Життєва енергія збирається все більше і ближче до повні відзначається її пік. Цей період характерний емоційними спалахами, все частіше виникаючими конфліктами, виникнення трaвмoнeбезпечних ситуацій.

День тижня – неділя, цей день ходить під Сонцем, тому він пронизаний його веселою, що бадьорить енергією і повідомляє людям добру силу.

З давніх-давен неділю відведено під відпочинок, під роботу не тіла, а духа. І люди із задоволенням спілкуються один з одним, зустрічаються, щоб провести час в бесідах, іграх, задоволеннях. Це день недільних гулянь, ходінь в гості за покликом душі, яка розпрямляється після тижневої втоми і праці, омиваючись дружнім участю і єднанням. Неділя – для легкої, а не важкою роботи.

Джерело.