fbpx

Молодий Місяць 10 липня: багатьом вдасться подолати чорну смугу в коханні, впоратися із самотністю і знайти удачу. Що можна і не можна робити в цей день

Місяць 10 липня перебуватиме в знаку Рака. Це сприятливий Знак для фази оновлення, тому день можна вважати в цілому позитивним.

Що можна робити в Молодик 10 липня

У цей Молодик можна і навіть потрібно проводити час з сім’єю, адже четвертий сектор гороскопу пов’язаний з сімейними цінностями. Спілкуйтеся з дітьми, батьками, другою половинкою. Відвідуйте близьких, телефонуйте їм, допомагайте одне одному.

У цей день корисно шукати другу половинку. Це вдалий день для зустрічей, романтики, знайомств. Навіть якщо ви не знайдете любов, зможете отримати незабутній досвід.

Займіться домашніми справами. Приберіть в будинку, адже в будь-який Молодик дуже важливо оновлювати енергетику житла. Можна зробити перестановку меблів за правилами фен-шуй або купити щось нове – посуд, меблі, аксесуари. Це буде субота, так що знайти час для всього цього зможуть багато.

10 липня астрологи радять займатися плануванням справ на майбутнє. Енергетика Місяця посприяє правильному розподілу завдань. Мислення людей стане більш раціональним.

Цієї суботи можна також проводити весь день вдома. Якщо у вас немає бажання і потреби залишати рідні стіни, можна сміливо залишатися в приємній атмосфері. Якщо захочеться з кимось поспілкуватися, астрологи радять запрошувати цих людей в гості.

Що не можна робити в цей Молодик

У цей Молодик астрологи  рекомендують не проявляти байдужості до чужих проблем. Якщо близька людина або друг попросить про підтримку, а ви проігноруєте це прохання, це може стати кінцем ваших відносин. Намагайтеся не говорити «ні» тим, кого любите і цінуєте.

Не можна братися за складні і енерговитратні справи. Швидше за все, завершити їх сьогодні не вийде, а це може дуже сильно вас засмутити. Заплануйте їх на наступний тиждень, але дайте собі обіцянку обов’язково ними зайнятися.

Ні в якому разі не можна йти на конфлікти. Якою би великим не була спокуса довести свою правоту або поставити на місце агресора, не робіть цього. Це призведе до великих негараздів. Ви можете зіпсувати настрій собі і оточуючим.

Не можна втрачати оптимізм. Невдачі в одній сфері стануть підмогою до успіху в інший. Місяць допоможе вирішити проблеми, тому краще налаштуватися на позитивну хвилю з самого ранку.

В цей день не можна ставити свої цілі понад усе, проявляти егоїзм. Це змусить близьких від вас відвернутися.

Фото ілюстративне, знайдено в мережі

You cannot copy content of this page