fbpx

Молодий Місяць 12 квітня – позитивний і особливий день: що можна і не можна робити

Для початку необхідно зрозуміти, якою буде енергетика Місяця в цей день. Він виявиться в Знаку Овна. Це не найкраще поєднання, адже стихія Вогню не відрізняється спокоєм. Але це буде третій день перебування в цьому Знаку, тому сила Вогню буде практично вичерпана. Єдине, що вам потрібно, – подбати про залучення правильних думок, адже вони можуть зробити удачу вашим постійним гостем.

Що можна робити 12 квітня

Можна проявляти допитливість і отримувати знання. У цей день пам’ять багатьох людей посилиться. Це дозволить набагато легше сприймати нову інформацію. Також через це набагато простіше буде адаптуватися до нової роботи, до нових умов.

Вдалими будуть поїздки, причому не тільки в інші міста і країни, а й у межах міста. Це чудовий день для всіх, хто постійно знаходиться за кермом.

Можна здійснювати планові покупки. Якщо ви хотіли в цей понеділок піти по магазинах і налаштовані рішуче, то не варто скасовувати подібні справи. Головне – знати, скільки ви можете витратити.

Можна займатися спортом, відвідувати басейн, проявляти фізичну активність. В Молодик буває непросто це робити, але не цього разу. Овен зробить свою справу.

Можна починати нові справи. Сила стихії Вогню буде на нашому боці. Всі активні та амбіційні люди зможуть дати новій справі правильний імпульс. Головне – не переживати через дрібниці і не сумніватися в собі.

Зайнятися перетворенням своєї зовнішності. 12 квітня можна буде зробити нову зачіску, злегка оновити гардероб. Це дуже сприятливо впливатиме на вашу енергетику, допоможе досягти певних успіхів в сфері любові, в бізнесі і в діловому спілкуванні в цілому.

Також в цей день можна робити прибирання будинку. Якщо бажання немає, краще не мучити себе і близьких. Якщо бажання і час з’являться, можна навести порядок. Це дасть вам сил на весь місячний місяць вперед.

Що не можна робити в це Молодик

Зневірятися в собі і оптимізм. На цьому будуватиметься удача більшості людей. Оптимісти будуть на крок попереду всіх інших. Намагайтеся тягнутися до тих, хто добрий, світлий і сповнений впевненості в тому, що все буде добре.

Події можуть змінюватися стрімко, тому в цей день не можна ризикувати. Дотримуйтесь планів і не відхилятися від стандартного розкладу.

Намагайтеся не поширювати плітки і чутки. Якщо ви почуєте щось, що може потопити чужу репутацію, ні в якому разі не говорите про це іншим людям. Факти можуть спотворюватися.

You cannot copy content of this page