fbpx

Молодий Місяць 16 лютого – як залучити удачу

З давніх часів Молодик – це символ початку. З цього моменту починається не тільки новий місячний цикл, але і новий етап життя. Обpяди і pитyали, проведені в цей період, мають особливу силу.

Уже 16 лютого відбудеться переродження Місяця. В цей час пора задуматися про зміни, але для того, щоб змінити своє життя на краще, необхідно докласти чимало зусиль. Не забувайте, що цей день має сильну енергетику, що безсумнівно позначиться на дії pитyалів і обpядів.

Обряд на залучення удачі в Молодик
Негативні почуття можуть відштовхувати удачу, тому від них необхідно позбавлятися. За допомогою цього обpяду ви зможете відштовхнути від себе негативні емоції, і тоді Фортуна завжди буде на вашому боці.

Для проведення обpяду вам знадобиться:

  • стакан;
  • пляшка зі святою водою;
  • червона або зелена свічка.

У ніч Нового місяця розташуйте на підвіконні склянку і запаліть свічку. Капніть трохи воску на дно ємності, а потім повільно перелийте воду в стакан зі словами:

Читайте також: Чому 16 лютого не можна підмітати, вдягати чорне і у жодному разі не давати гроші в борг

«Старий Місяць з собою всі мої негаразди забере, а новий удачу принесе. Як стакан водою наповнюється, так і життя моє щастям наповниться».

Залиште склянку на підвіконні, а вранці вилийте воду у дворі свого будинку. Догорівшу свічку необхідно загорнути в папір і закопати на перехресті.

Джерело.

 

You cannot copy content of this page