Молодий Місяць 17 серпня: чим буде особливий цей день, що можна і не можна робити, щоб не втратити благополуччя

У цей час Місяць, Сонце й Земля перебувають на одній прямій, і нічне світило повернуте неосвітленим боком. Прийнято вважати, що такий період триває близько доби. Для людей період молодика пов’язаний з різкими змінами настрою, стресами та депресією. Хоча в ці дні ми ніби скидаємо весь тягар минулого місяця за місячним календарем і готові рухатися далі.

Молодик – сприятливий час для будь-якої кропіткої роботи та вирішення складних питань, які потребують серйозного, вдумливого підходу. Успіх матимуть будь-які фінансово-кредитні операції, інвестиції в нову справу, посередницькі послуги, торгово-закупівельна діяльність та операції з нерухомістю. Вдалий день для тих, хто навчається, підвищує кваліфікацію й займається самовдосконаленням.

17 вересня може виникнути непереборне бажання навести лад удома або на роботі. Опиратися марно, оскільки Діва все одно візьме своє. Краще піддатися пориву, взяти відро та швабру й навести чистоту в своєму життєвому просторі.

Що можна робити у молодик 17 вересня

Період молодика, за твердженням астролога, є чудовим часом для змін. Можна сміливо братися за втілення давньої мрії або починати нову справу. Молодий Місяць – сприятливий момент для радикальних рішень, а також для відмови від шкідливих звичок.

Будь-які зміни у своєму житті найкраще робити це саме під час молодика. Новий Місяць сприяє детальному самоаналізу та пошуку внутрішньої гармонії.

У період молодика підвищується активність обмінних процесів, рідина добре всмоктується через шкіру й рівномірно розподіляється по тілу. Тому слід провести процедури очищення організму, приймати теплі цілющі ванни з морською сіллю та ароматичними оліями. Ідеальний час для позбавлення від згубних звичок.

Що не можна робити у молодик 17 вересня

Це доволі складний день – життєвий тонус організму знижується, можуть проявитися хронічні захворювання. Є ймовірність травм, змін у поведінці та настрої. У цей час деякі люди особливо переживають самотність, піддаються песимістичним настроям. Астрологи радять, що 17 вересня не варто занадто заглиблюватися в себе, піддаватися апатії й серйозно сприймати негативні думки.

молодого Місяця потрібно провести в соціумі, якомога більше спілкуватися з близькими і приємними людьми. День найкраще провести за вирішенням лише найнеобхідніших життєвих питань, гнати від себе погані думки.