Молодий Місяць 2 січня: що потрібно зробити аби привернути удачу і щастя на весь рік

У день Молодого Місяця кожен зможе оновити власну енергетику, а також провести обряди, спрямовані на залучення удачі. На початку 2022 року зробити це особливо важливо, щоб майбутні 12 місяців пройшли на хвилі успіху.

Молодий Місяць 2 січня пройде в сузір’ї Козерога, і цей день буде не найсприятливішим з енергетики. Ось 3 обряди, які допоможуть зберегти удачу та благополуччя не лише цієї неділі, але й протягом усього 2022 року.

Обряд на залучення успіху 2 січня

У вечірній період на підвіконня ставлять білу свічку, запалюють її і вдивляються в полум’я. Потім її дбайливо проносять по всіх кімнатах, примовляючи:

«Білою свічкою удачу залучаю, від бід себе та свій дім звільняю. Як полум’я яскраво палає, так і Фортуна мені сприяє».

Обійшовши весь будинок, свічку ставлять на кухонний стіл та дають їй повністю догоріти. Для обряду найкраще брати невелику свічку, щоб вона встигла повністю прогоріти протягом півгодини.

Обряд на вдалі зміни в молодий Місяць

Залучити благополучні зміни на початку 2022 допоможе обряд зі святою водою. Її набирають у прозору ємність, і розбризкують рукою на речі, вікна та поріг вхідних дверей, примовляючи:

«Удачу в будинок запрошую, дорогу їй відкриваю. Вікна світлом повні, двері для позитивних змін завжди відчинені».

Після цього залишками води вмиваються тричі, щоб усі негаразди пішли і після Молодика події розвивалися так, як заплановано, приносячи щастя та удачу в життя.

Залучення успіху в січневий молодий Місяць

Після настання сутінків відкривають вікно і промовляють:

«Місяць все погане забирає, за тридев’ять земель забирає. Як Місяць на зріст піде, так і успіх до мене прийде».

Після цього на аркуші паперу пишуть слово «Удача» і кладуть його у правий черевик. Виймають папірець після того, як один раз сходять у цьому взутті на вулицю.