Молодий Місяць 22 травня – час, коли можна залучити у життя гроші, удачу і сімейне щастя

Кожен Молодик унікальний за своєю енергетикою, і в травні астрологи рекомендують звернути увагу на 22 число. Саме в цей день Новий Місяць буде в сузір’ї Тельця, а значить, настає час для проведення обрядів і ритуалів. У п’ятницю кожен зможе залучити в життя матеріальне благополуччя, удачу і знайти гармонію в сімейному житті, скориставшись дієвими змовами.

Обряд в травневий Молодик на залучення удачі

Після заходу Сонця на листку паперу пишуть все, від чого потрібно позбутися, відкривають вікно і промовляють:

«Молодик настає, невдачі мої забирає. Як Місяць рости почне, так і удача до мене в будинок прийде».

Листок спалюють, а попіл викидають. Потім на підвіконня кладуть свій талісман удачі, залишають його на ніч, а вранці, перед тим як його використовувати, кілька хвилин тримають в руках.

Обряд 22 травня на залучення матеріального благополуччя

Купюри і монети будь-якого номіналу ввечері розкладають на підвіконні, поруч ставлять склянку з водою і опускають в неї будь-яку цінність. Вранці гроші повертають в гаманець, збризкують його водою зі склянки, примовляючи:

«Новий Місяць зійшов, гроші мої освітив, прибуток мені пообіцяв. Як Місяць в зростання піде, так і прибуток мій зросте».

Для того щоб фінансові потоки кинулися в будинок, одну з монет або купюр кладуть під дверний килимок до наступного нового Місяця, а потім передають її на благодійність, повторюючи обряд знову.

Обряд в Молодик на сімейне щастя

Справитися з сімейними конфліктами і знову знайти гармонію і взаєморозуміння допоможе простий, але дієвий ритуал. Для цього в день нового Місяця в Тельці на підвіконні розстеляють червону тканину, кладуть на неї фото всіх членів сім’ї, загортають в матерію і промовляють:

«Конфлікти і розбрати в минулому залишаю, своїй сім’ї процвітання і щастя бажаю. Новий Місяць на небо піднімається, в зростання пускається. Як він росте, так і любов міцніє, взаєморозуміння встановлюється, розбрати забуваються».

Фотографії залишають до ранку, а потім прибирають. Закріпити ритуал допоможе сімейний сніданок або обід, на який подають заговорену на щастя їжу.