fbpx

Молодий Місяць 4 грудня: що можна робити і що не можна, аби уникнути неприємностей

4 грудня на нас чекає планове оновлення місячного диска. Астрологи розповіли, що можна, а що не можна буде робити цього дня. Намагайтеся пам’ятати про поради експертів, щоб не потрапляти у скрутні ситуації.

Варто відразу зазначити, що новий Місяць цього разу буде вкрай несприятливим. Цей день входить до числа найнебезпечніших у грудні, оскільки 4 числа відбудеться затемнення Сонця. Молодий місяць і затемнення пройдуть у Знаку Стрільця, що також є дуже негативним фактом.

Що можна робити 4 грудня

У цей Молодий місяць можна займатися спортом. Фізичні навантаження допоможуть виплеснути зайву енергію, що накопичилася. Якщо не ходити пішки і не виконувати різні вправи, накопичена енергія може підштовхнути вас до ризиків, авантюр та агресивної поведінки.

Можна з головою піти у відпочинок та релаксацію. Найкращий вид відпочинку – домашня обстановка та спокій. Можна займатися розміреними справами чи просто нічого не робити. Що менше буде активності з вашого боку, то краще. Головне – не доводити релаксацію до абсурду. Якщо потрібно терміново щось зробити, краще не перекладати це на чужі плечі і не відкладати на потім.

Що не можна робити в цей молодий Місяць

У цей молодий Місяць не можна вступати в конфлікти. Вважається, що ворожнеча, розпочата в такий несприятливий час, може затягнутися на дуже тривалий термін, доставляючи проблеми не лише безпосереднім учасникам суперечки та конфлікту, а й усім довкола.

Також 4 грудня не можна засмучуватися. Новий Місяць закриє собою Сонце, що може призвести до появи негативних емоцій. Вони будуть ґрунтуватися на сумнівах у майбутньому та бажанні аналізувати минуле. Не варто фокусувати свою увагу на попередніх помилках. Якщо спілкуватиметеся з кимось, обговорюйте щось приємне.

Не варто змінювати плани в останню секунду. Цього дня вам потрібна гранична обережність та зібраність. Особливо це стосується тих, хто змушений працювати цієї суботи. Наслідування планів — дуже важливий пункт для тих, хто збирається вирушити у відрядження або в поїздку іншого характеру.

Не радять астрологи цього дня також робити дорогі покупки. Спробуйте просто відкласти це до наступного дня або до наступного тижня. Цього дня вас можуть обдурити або ви придбаєте якийсь неякісний товар, недодивившись.

You cannot copy content of this page