Молодий Місяць 5 листопада: що можна і що не можна робити в цей особливий день

5 листопада на нас чекає черговий Молодий Місяць. Астрологи розповіли про те, якими є його особливості, а також зазначили, що в цей день можна робити і що не можна.

Оновлення місячного диска пройде під впливом Скорпіона, що буде дуже доречним, адже це останній Молодий Місяць осені. Також нічне світило у цей день підбереться дуже близько до Землі. Це означає, що сила Місяця суттєво зросте, а отже, цей день буде максимально сприятливим. Він входить до числа днів сили листопада.

Що можна робити 5 листопада

Можна займатися спортом. Астрологи рекомендують починати заняття спортом або продовжувати вже розпочатий цикл вправ. Можна відвідувати басейн, спортзал, здійснювати тривалі пробіжки, кататися на велосипеді і таке інше. Наше тіло у цей день буде дуже сильним і витривалим, у тому числі через перехід Венери до Козерога.

Можна присвятити день романтиці. Це чудовий час для кохання та будь-яких його проявів. Корисно ходити на побачення, проводити час із вже існуючою другою половинкою, знайомитися. Новий Місяць це схвалює.

Також 5 листопада буде корисно займатися духовними практиками, читати молитви, спілкуватися з вищими силами. Не виключено, що нічне світло допоможе нам завести знайомства з людьми, які допоможуть подолати життєві труднощі, надихнути нас на щось важливе.

Можна спробувати виправити помилки минулого. Наприклад, можна попросити у когось вибачення за минулі образи. Це вкрай сприятливо позначиться на вашому майбутньому успіху, навіть якщо людина не пробачить вас.

Також 5 числа можна займатися пошуками нових захоплень. Це буде дуже сприятливий час, щоб спробувати щось нове. Можливо вам сподобається нове заняття.

У цей Молодий Місяць можна відвідувати нові місця, вирушати в подорожі на будь-якому виді транспорту. Це ідеальний час для ремонту автомобіля, велосипеда або мотоцикла.

Також 5 листопада буде чудовим днем ​​для фінансової активності. Можна купувати нові меблі, домашніх тварин, рослини, декор, а також робити ремонт у будь-якій кімнаті.

Що не можна робити в цей Молодий Місяць

У Молодик у Скорпіоні краще не мстити. Навіть якщо хтось дуже вас образив у минулому, а зараз надається ідеальна можливість повернути боржок кривднику. Краще пробачити цю людину або, як мінімум, не мстити.

Також у цей день астрологи радять боротися із почуттям заздрості. Краще не порівнювати себе з іншими. Це може принести вам багато емоційних проблем, а також позбавити вас гарного настрою на найближчі кілька днів.