fbpx

Молодий Місяць 5 травня: що можна і не можна робити в цей особливий день, щоб в життя прийшла удача

Перебування Місяця в Тельці в період Новолуння – це завжди хороший знак. Цього разу нам пощастить, тому що стихія Землі сприятливо поєднується з періодом перебудови місячної енергетики.

Неділя – день відпочинку та гарного настрою. Закінчуються свята, тому потрібно зробити 5 травня часом душевного спокою. Джерело.

Що можна робити в Молодик 5 травня

Молодик – прекрасна пора для початку нових справ. У цей день місячного календаря астрологи рекомендують не відкладати на потім щось важливе, але при цьому краще не поспішати. Вирішувати свої справи краще поступово, обережно, передбачливо.

Можна займатися справами, що не вимагають командної взаємодії. Відмінно виконується різна рутинна робота, яка потребує підвищеної концентрації уваги. Переважно це стосується інтелектуальних завдань, хоча і фізична праця теж вітається в такі дні.

5 травня – неділя, тому на першому місці для багатьох буде стояти відпочинок. Відмінно допоможе розслабитися проста релаксація вдома, в самоті або в компанії близької людини. Можна почитати книгу, подивитися кіно, зробити що-небудь смачне, зайнятися легким прибиранням. Корисними будуть помірні витрати, покупки в інтернеті. Можна купити щось необхідне або оновити гардероб, якщо дозволяє час і фінансові можливості.

Особливе значення буде мати тригон Місяця з Плутоном. Даний аспект надає Місяцю стабільності. Також цей аспект добре впливає на творчу роботу, згладжує конфлікти. Це означає, що корисно налагодити відносини з кимось, хто вас образив в минулому, або з тим, кого скривдили ви. Експерти кажуть, що примирення в такі дні пройде на ура. Пошук компромісів завершиться вдало з великою ймовірністю.

Що не можна робити в Молодик 5 травня

Згідно з місячним календарем, в Молодик не можна займати тільки оборонні позиції або кидатися в атаку без оглядки. У всьому потрібна золота середина, так як 5 числа переважатиме спокійна енергетика Місяця в Тельці.

Читайте також: Характер жінки повністю залежить від місяця її народження. Точність просто вражає

Тригон з Плутоном допоможе зняти гострі психологічні проблеми, додасть людям стійкості, створить внутрішню гармонію. Не можна порушувати цю ідилію, входити в сварки і конфлікти, дозволяючи переживанням захоплювати ваш розум.

Не можна перевантажувати свій організм роботою. Також не бажано вирушати в далекі подорожі і здійснювати занадто дорогі покупки. Не можна брати гроші в борг і оформляти кредити в цей день. Можна приймати тільки ті зобов’язання, які вийде виконати вже цієї неділі.

Цей час прихильний до закоханих, так що не можна залишатися на самоті, якщо є шанс провести день з другою половинкою. З іншого боку, краще не відпочивати серед великої кількості людей. Варто відкласти походи в кіно, театр або ресторан.

You cannot copy content of this page