Молодий Місяць і сонячне затемнення 21 червня: що потрібно зробити в цей особливий день, а чого варто уникати

Молодик 21 червня пройде в знаку Рака. Це досить непередбачуваний і мінливий Знак, тому зміни в життя можуть прийти з абсолютно несподіваного боку. Астрологи підказують: в цей час слід остаточно розібратися в досягнутому, прибрати хаос зі свого життя і виправити помилки минулого, щоб в новому місяці нічого не заважало впевнено йти до своїх цілей.

Молодик в червні: загальна характеристика і важливі справи

Молодик – це завжди стресовий день: енергетика падає, внутрішні сили зникають. Астрологи називають цей час переходом від старого до нового, а будь-яка перебудова майже завжди приносить труднощі. 21 червня зросте апатія, схильність до поспішних висновків і імпульсивних рішень. У цю добу багато відчуватимуть спад активності і мотивації, тому бажано не перевантажувати себе.

Молодик пройде в сузір’ї Рака, що загрожує негативними подіями. Рак – дуже емоційний Знак, схильних до сумнівів, беззахисності і невпевненості в собі. Місячний Рак 21 червня заразить своїми негативними проявами багатьох людей.

Але будуть і позитивні моменти. Один з них – глибокий зв’язок з підсвідомістю і інтуїцією. Молодий Місяць загострить всі почуття до рівня екстрасенсорного сприйняття. Цією обставиною варто скористатися, щоб почати шлях до нового, більш щасливого життя.

Молодик сприяє новим починанням, проте для Знака Рака, в якому Місяць зустріне своє переродження, більше підходять спокій, розміреність і продовження вже розпочатих справ. Це говорить про те, що 21 червня важливо знайти баланс між прагненням до стабільності і пошуками нових шляхів. Найвдалішим рішенням стане повернення до раніше розпочатих справ, які були відкладені в довгий ящик.

Астрологи радять розглядати прийдешній Молодик як привід зайнятися собою, накопичити сили і позитивну енергетику, присвятити час духовним практикам і позбутися від комплексів. Всі ці починання обов’язково знайдуть підтримку у нічного світила.

Астрологи про ризики: що не можна робити 21 червня

Уникнути неприємностей 21 червня допоможуть підказки астрологів. Є прості правила, які допоможуть нейтралізувати негатив цієї місячної доби.

Не давайте і не беріть гроші в борг. Є ризик зашкодити власному благополуччю. Краще відкласти фінансові справи на інший, більш гармонійний день.

Не збирайте негатив. Переродження Місяця – відмінний момент для того, щоб навчитися спокійно сприймати удари долі і несправедливість життя. І перший крок до очищення від негативу – виправлення минулих помилок і прощення образ. Варто пробачити тих, хто колись завдав болю, і розрубати негативні енергетичні прив’язки, щоб стати вільною і щасливим людиною.

Не поспішайте. Перш, ніж приймати якісь рішення, потрібно все добре обдумати, оцінити ситуацію з різних ракурсів, вислухати чужу думку. Не виключено, що під впливом емоцій можна перебільшити масштаби проблеми. Негативні думки, страхи і сумніви – всього лише провокації Місяця.

Не будьте відвертий з сторонніми. В такий складний день, як Молодик, дуже важливо оточити себе надійним захистом близьких людей. Неприємності відбуватимуться значно частіше, якщо перебувати в колі незнайомців і ділитися з ними найпотаємнішим, адже це час розквіту енергетичних вампірів.