Молодий Місяць у липні: що можна і не можна робити, щоб покращити життя

Молодик настане 20 липня. Згідно з місячним календарем, він пройде під егідою Рака. Стихія Води і безсилий Місяць, що оновлюється – це час, коли відбудеться безліч подій, які не можна ніяк змінити або запобігти. Астрологи радять не переживати через дрібниці і просто розслабитися. Потрібно, а першу чергу, перестати думати негативно.

Що можна робити 20 липня

У цей Молодик, як уже було сказано вище, можна і навіть потрібно розслабитися. Мова йде не про те, що вам не можна працювати в цей понеділок, а про те, що не варто в цей день думати про минуле і накручувати себе. Молодик – це погляд у майбутнє, спроба Місяця змусити нас думати наперед. Потрібно культивувати в собі надію на краще.

Це буде досить позитивний день, тому що він починає новий тиждень і новий місячний цикл. Можна почати робити щось нове. Так, не у всіх буде така можливість, але потрібно намагатися привнести щось незвичайне в своє життя. Але якщо не вийде, не варто засмучуватися: це буде означати, що у Місяця і зірок інші плани.

Можна і навіть потрібно слухати свою інтуїцію. Кожен з нас буде пов’язаний невидимою ниткою з центром достатку Всесвіту. Це означає, що шосте чуття відкриє нові кордони, розширить ваші можливості. Потрібно навчитися довіряти внутрішньому голосу, забувши про те, що говорять сторонні люди.

Підняти настрій 20 липня допоможуть помірні покупки. Бажано не купувати того, чого немає в списку, але можна побалувати себе чимось приємним, виконати невелику мрію.

Чого не можна робити в це Молодик

20 липня астрологи не рекомендують кидати важливі справи на півдорозі до успіху. Якщо почнуться якісь проблеми, не потрібно втрачати впевненість і думати, що настає чорна смуга. Місяць буде таким чином перевіряти нас на міцність, щоб зрозуміти, хто гідний успіху, а хто ні.

У цей день загартовується віра в себе, тому не можна дозволяти своїм страхам керувати собою. Не можна думати про погане і давати собі засмучуватися через дрібниці.

Не можна проявляти байдужість до близьких, другої половинки і кращих друзів. Якщо хтось попросить про допомогу, потрібно відгукнутися на це прохання. В іншому випадку можна спровокувати погіршення відносин.

Не можна поспішати і метушитися. Дуже важливо в періоди спокійного Місяця робити все розмірено. Якщо буде підтискати час, потрібно все одно залишатися сфокусованими, максимально зібраними. Це допоможе уникнути помилок.

Не можна спілкуватися з негативно налаштованими людьми. В цей день буде чимало провокаторів, від яких потрібно усуватися. Вони тільки і будуть чекати моменту, щоб вивести вас із себе. Якщо відповідати їм тією ж монетою, це буде свідомо програшний шлях.

Астрологи радять не впадати в крайності. Максимальна залученість в робочий процес або в домашні справи – це дуже добре, але це не означає, що варто працювати, не покладаючи рук. Відпочинок буде дуже важливою складовою щастя.