Молодий Місяць у лютому: будьте обережні, наближається складний день

Лютневий Молодик поставить на паузу багато справ, а причина тому – положення Місяця, що відповідає за наші пороки, спокуси і тіньові риси, в сузір’ї Риб, що провокує сварки і необдумані вчинки. Багатьох в такий день може потягнути на містику, заборонені задоволення. Тому в кінці лютого краще триматися подалі від сумнівних компаній, публічних заяв, міцних напоїв і спонтанних ініціатив. Джерело

Особливості лютневого Молодика

Молодик в лютому відбудеться в неділю, 23 числа в Знаку Риби під впливом Нептуна, що принесе глибоку вразливість, духовну мудрість, інертність, занурення в почуття, втрату енергії і азарту, а також безпорадність і вразливість перед реальністю життя.

Згідно астрологічним прогнозам, Молодик вдасться непростим, однак це не означає, що в ньому не можна знайти позитивних сторін. Риби – чуттєвий Знак, який підсилює інтуїцію і екстрасенсорні здібності , дає можливість передчувати події і передбачати результат.

Зазвичай Молодик сприяє новим починанням, але для Знака Риби, в якому Місяць проведе 30 місячну добу, більше підходить вичікування, розміреність, самота, підтримка існуючого порядку і прагнення до пошуку нового шляху.

За словами астрологів, 23 лютого – не найвдаліший день, щоб починати важливі справи, демонструвати амбіції. Куди краще присвятити час досягненню рівноваги між самотою і амбітністю. Вдалим рішенням стане повернення до справ, за які ви вже встигли взятися, але потім відклали на потім.

Розглядайте цей день як привід зайнятися собою, накопичити позитивну енергетику, присвятити вечір духовним практикам і моральному очищенню. Юпітер в зв’язці з Місяцем дає позитивне сприйняття, широкий кругозір і хороші навички інтуїції. Можна чітко візуалізувати свої бажання або кращий шлях, щоб збалансувати своє майбутнє. Прагнення до спілкування, відкритого самовираження, мистецтва теж знайде підтримку у небесних світил.

Рекомендації астрологів на 23 лютого 2020 року

Експерти попереджають, що в Молодик наші сили і енергетика потребуватимуть підзарядки, тому бажано віддати перевагу мріям, плануванню, складанню списків справ, реалізацію яких можна почати через кілька днів. А безпосередньо 23 лютого приділити більшу увагу відпочинку і творчому спогляданню.

Що стосується небезпек, які може принести зміна місячної фази, астрологи виділяють інфантилізм, інертність, апатію, недовірливість, страхи, інтриги, самообман, згубні звички і навіть сумнівний спосіб життя.

Важливо пам’ятати, що цього буде складно протистояти, але, на щастя, вийде нейтралізувати творчою діяльністю і любов’ю. І в першу чергу нам всім потрібно чесність по відношенню до себе. Щоб приглушити негативні прояви, для початку потрібно визнати їх наявність.

Читайте також: Гороскоп на 17 лютого: день затишшя і сумнівів, але комусь зі знаків Зодіаку усміхнеться щастя

Спираючись на астрологічні спостереження, можна зробити висновок, що Молодик 23 лютого може похитнути внутрішню цілісність, збити зі шляху, внести хаос, загострити чутливість. Прагніть не дуже довіряти своїм почуттям і оточуючим, щоб не потрапити в дурну ситуацію.

Наявність та імпульсивність може привести до великого розчарування, яке ще довго буде вщухати всередині. Але в той же час, якщо підходити до всього з належною часткою скепсису, вийде досить швидко адаптуватися до ситуації і витягти з неї користь.