Молодий Місяць у січні – ваш шанс почати з чистого аркуша, реалізувати бажання, внутрішні зміни, побудувати нові плани

Кінець січня буде підпорядкований впливу Молодика у Водолії. Дана конфігурація неминуче призведе до відчутного впливу минулого на сьогодення. Сам по собі Молодик не несе негативного характеру, але непередбачуваність і нестійкість Водолія часто призводить до суєти і хаосу.

Тому енергетичні бурі цієї місячної фази можуть викликати захоплення у любителів безладу і несподіванок, але зруйнують плани багатьох орієнтованих на стабільність людей. Експерти разом з астрологами розбирають детальніше, яким буде січневий Молодик і які сюрпризи нам принесе Місяць на цей раз. Джерело

Особливості січневого Молодика

Молодик 25 січня застане Місяць, що утворить аспект до Урану, у Водолії. Все це говорить про несподівані повороти, непередбачувані події і різкі перепади настрою. Причому астрологи відзначають, що Уран в зв’язці з Водолієм буде подвоювати нестабільні енергії.

Дисбаланс викличе у багатьох почуття невизначеності, безпричинне занепокоєння, страх перед майбутнім, в окремих випадках навіть відрив від реальності. Але в Молодому є також позитивні сторони і потенціал, яким можна скористатися на благо. Зосередженість розуму, а також контроль емоцій дозволять тверезо і швидко реагувати на мінливі умови, нейтралізуючи фрустрацію, ілюзії і брак сил.

На щастя, квадрат Молодика і Урана досить просто розшифрувати і збалансувати. Він несе невпевненість, неспокій, психічну нестабільність і несподівані зміни в різних сферах життя. Астрологи радять працювати над собою і прагнути до внутрішньої гармонії, не допускаючи стресу і перенапруги.

Постарайтеся з’ясувати, що викликає у вас почуття драми, що насувається. В іншому випадку напруга може вилитися в різкі, імпульсивні вчинки, що в свою чергу призведе до суперечок і конфронтацій.

Найкращими рішеннями на 25 січня, що дозволяють нейтралізувати наслідки негативного аспекту, стануть гнучкість, об’єктивність і активність в сторону позитивних змін.

Загальні рекомендації астрологів на 25 січня 2020 року

Молодик на хвилі впливу Урана віщує глобальні зміни, викликані необдуманою поведінкою. Ситуація ускладнюється тим, що Місяць знаходиться в Знаку непередбачуваного Водолія, що провокує внутрішні кризи і божевільні вчинки. Астрологи радять пам’ятати про обережність і стриманості: 25 cічня не слід вступати в дисонанс з енергетикою Місяця і Урана. Покладайте на себе тільки посильні зобов’язання і не давайте волю ницим емоціям і бажанням.

Багато людей в цей період будуть гостро реагувати на зміни в своїй долі. Але в кожній кризі є і позитивні сторони, про які не варто забувати. Дуже важливо впоратися з собою, розгледіти крізь бурю вогник і йти за ним, інакше можна потонути у вирі негативу і не помітити рятівні підказки.

У цей Молодик кожному необхідно перестати жаліти себе і змусити життя змінюватися за своїми правилами. Потрібно слухати себе, свій розум, прислухатися до підказок інтуїції, менше покладаючись на поради з боку.

При настанні нового Місяця в січні слід спиратися на реальні цілі і реальні можливості. Тільки з чіткою стратегією і розумінням, яким способом можна досягти бажаного, вийде зарядити свої починання на успіх і обійти всі труднощі нового місячного циклу. Позитивні сторони Водолія – ​​оптимізм, віра і рішучість.

Читайте також: Нахабно брешуть і не червоніють: знаки Зодіаку, які зовсім не вважають брехню чимось страшним і негативним, оскільки використовують її регулярно, навіть у всіляких дрібницях

Тому довіра своїм інстинктам і швидка реакція на що змінюють умови – ключ до навігації в Молодик. А щоб відволіктися від духовних метань, можна спробувати змістити фокус уваги на своє фізичне здоров’я і стан. Фізичні навантаження, прогулянки, оздоровчі процедури, турбота про зовнішність – все це допоможе підвищити самооцінку і позбутися від деяких комплексів.

Ключові можливості січневого Молодика: шанс почати з чистого аркуша, реалізація бажань, внутрішні зміни, побудова нових планів. Скористайтеся фазою Молодика, щоб поміркувати над своїм життям і дозволити собі стати собою, проявити себе як унікальну особистість. А ще 25 січня – відмінний момент, щоб провідати своїх близьких і приєднатися до святкування китайського Нового року Щура.