Молодий Місяць у Водолії 1 лютого – один з найсильніших днів року, коли можливо усе. Ось як потрібно його провести

Перший день лютого буде позитивним, багато в чому завдяки Місяцю: його перебування у Водолії зробить фазу поновлення сприятливою.

Не забувайте, що це другий Молодик за рік, а значить у цей день відзначається китайський Новий рік. Цей день можна віднести до днів сили. Успіх буде поруч.

Нові справи 1 лютого

Першого дня лютого варто займатися чимось новим. Звичайно, перевтомлюватись не бажано, але сидіти без діла теж не можна. Поки Місяць у Водолії оновлюється, у нас буде можливість правильно спрогнозувати справи, події.

З’явиться бажання досягти успіху в чомусь важливому, але це день, коли вся монотонна робота повинна відійти на другий план. Астрологи радять займатися творчістю чи плануванням.

Відмінний час для ворожінь

Новий Місяць завжди дає нам можливість зазирнути вперед. Цього дня погляд у майбутнє буде особливо чітким.

Молодий місяць у Водолії — день чесності

Особливо щасливими першого дня лютого будуть ті люди, які вміють бути відвертими та відкритими. Не бійтеся казати правду. Це змусить оточуючих вас поважати, підвищить їх рівень довіри до вас. Особливо сприятливо це у роботі та будинку в сім’ї.

При цьому важливо говорити щось нейтральне чи приємне. У жодному разі не критикуйте оточуючих. Інакше ви налаштуєте всіх проти себе. 1 лютого треба шукати не вади, а щось позитивне у кожній людині.

День рятування від образ

Одна з найкорисніших життєвих навичок — уміння забувати все погане. Якщо хтось зробив вам щось неприємне, вибачте цю людину. Запропонуйте розпочати спілкування з чистого листа. Якщо він не погодиться, значить вам не судилося жити або працювати пліч-о-пліч. Якщо ж людина вибачить вас або зрадіє тому, що ви пробачили її, то у вас є шанс створити відмінні дружні чи любовні стосунки.

У такі дні можна і навіть треба давати друг другу другий шанс. Як люди реагуватимуть на ваші спроби закопати сокиру війни — не відомо, проте одне можна сказати точно: Місяць буде на боці тих, хто не хоче розбрату.