fbpx

Молодий Місяць в травні: кого чекають нові можливості

Молодик – час нових починань і є найкращим часом для прояву і встановлення намірів. Молодик в астрології знаменує собою початок нового місячного циклу, і, хоча ви не зможете дуже чітко побачити місяць під час цієї фази, його енергія настільки ж потужна, як і в будь-який інший час.

Згідно з місячним календарем, Молодик настане 11 травня о 21:59 в знаку Тельця. Це один з найбільш вдалих періодів в 2021 році. Гарний час для здійснення важливих і дорогих покупок. У цей день можете провести ритуали по залученню благополуччя і достатку у ваш будинок.

Фази Місяця в травні 2021 року:

  • Третя чверть – 3 травня
  • Молодик – 11 травня
  • Перша чверть – 19 травня
  • Повний місяць – 26 травня

Як на нас впливають фази місяця?

Під час Молодика наше тіло має найбільшу здатність до очищення. Це вдалий час для проведення детокс-програм, голодування і відмови від шкідливих звичок.

Фермери-вівчарі стрижуть овець відразу після нового Місяця, давно помічено, що тоді шерсть відростає набагато швидше. Від нового Місяця до повного Місяця рослини, волосся і нігті ростуть швидше, і ми легше набираємо вагу. У цей період варто використовувати всі поживні процедури, наносити маски на шкіру і волосся.

До і перед повним Місяцем краще уникати операцій. У цей період ми більш схильні до інфекцій і травм, більше реагуємо на біль і швидше втомлюємося. Під час повного Місяця у багатьох людей виникають проблеми зі сном, вони легше дратуються і навіть зляться. В цей час погіршуються психічні розлади. Також не можна обрізати рослини на повний Місяць.

В час від повного Місяця до нового ми зазвичай набираємося сил. Ми більш активні, у нас багато енергії і менше втоми. За цей час легше схуднути, а ще це хороший час для проведення операції. Оскільки все зростає повільніше, манікюр, пілінг або епіляція, зроблені в цей час, будуть тривати довше. Деякі також говорять, що прибирання в будинку, прання, видалення плям більш ефективні і легше перед новим місячним циклом.

Сприятливі і несприятливі дні

В останній місяць весни відкриваються хороші можливості для змін в житті і шанси на успішне завершення справ. Однак в травні є дні, коли не варто починати нову справу або планувати життєво важливі зустрічі. Дізнайтеся про такі дні і розплануйте правильно всі справи на травень.

Сприятливі дні в травні: 2-6, 11-14, 16-18, 20, 21, 24, 25, 27, 28 і 31.

You cannot copy content of this page