fbpx

Молодик 11 травня: чим він особливий та як вплине на знаки Зодіаку

Новий Місяць має значний вплив на все живе, в тому числі й на організм людини. Особливо чутливі люди у молодик стають пригніченими й виснаженими, впадають у депресію, часто у них болить голова, різко міняється настрій.

Новий Місяць настане 11.05.2021 о 22:00. Це 30-й місячний день у місячному календарі. Місяць перебуватиме у знаку Зодіаку Телець. Відсоток освітленості Місяця становитиме 0%. Місяць зійде о 05:20, а зайде о 20:14.

Особливість травневого молодика

Телець – стабільний і неквапливий знак Зодіаку, тому цього молодика не варто поспішати, краще сповільнити ритм життя й гідно оцінити те, що маємо.

Це час посилення самовладання та стійкості. Земна практичність і раціональне мислення Тельця може допомогти в матеріальному забезпеченні, завершенні раніше розпочатих справ, вирішенні фінансових питань.

Травневий молодик – день гармонії і краси. Він допоможе розкрити природні таланти. Тому це гарний час, щоб взятися за якесь творче заняття чи хобі.

Що можна робити у молодик 11 травня

У новий Місяць рекомендується доводити до кінця розпочаті справи й підбивати підсумки. Корисно відчувати себе легко та не напружуватися.

Молодик у Тельці – сприятливий час для проведення різнопланових фінансових операцій та угод. Добре також складатимуться справи, пов’язані з нерухомістю і будь-якими іншими майновими питаннями, включно з операціями з художніми цінностями.

Цей період хороший для гармонізації стосунків з тими, кого любите. Цілком можливі зміни на краще у партнерських взаєминах – як з діловими партнерами, так і з коханою людиною.

Дні молодика також ідеально підходять для того, щоб загадувати бажання.

Що не можна робити у молодик 11 травня

Важкі фізичні заходи, прийняття важливих рішень, ризик у справах в цей час небажані. У новий Місяць не варто будувати плани, а будь-які починання та нові проекти краще перенести на більш сприятливий для цього час.

Не треба захоплюватися фізичними вправами і розважальними заходами. Слід уникати ліні та бездіяльності, простою на одному місці.

Цього нового Місяця астрологи радять бути обережними в справах, пов’язаних з будинком і близькими – це може призвести до конфлікту.

Молодик у травні: що чекає на знаки Зодіаку 11 травня

Овен

Чоловіки-Овни можуть змінити своє особисте життя на краще, використовуючи будь-яку можливість. У Жінок-Овнів цілком ймовірне нове знайомство або короткочасні романтичні пригоди.

Телець

Чиніть опір поганим впливам, відпочивайте від метушні та марнославства. Найкраще провести день у гарному веселому товаристві, відбути в захоплюючу поїздку або піти на пікнік.

Близнюки

День оптимізму та прощення образ. Можлива поява у вашому житті нових знайомих. Хороший день для колективних дій, вивчення нових ремесел, занять творчістю і науковою роботою.

Рак

Будьте готові до несподіваних сюрпризів – як приємних, так і не дуже. Присвятіть час відпочинку, старайтеся не напружуватися цього дня.

Лев

Вдалий день для початку справ, господарських турбот, великих покупок. Намагайтеся тримати емоції під контролем, щоб не виникло непорозумінь і сварок з близькими людьми. Для Жінок-Львів є ймовірність знайомства з цікавою людиною.

Діва

Хороший день для занять творчістю. Астрологи радять проявити далекоглядність і вміння знайти компроміс, щоб уникнути необдуманих рішень стосовно дорогої людини.

Терези

Вдалий час для планування нової важливої справи, підбиття підсумків, роздумів, спокійного відпочинку на природі в товаристві близьких людей.

Скорпіон

День вдалий для придбань та завершення важливих справ і питань, пов’язаних із нерухомістю. При цьому намагайтеся не звалювати на себе нові обов’язки.

Стрілець

Хороший день для колективних заходів, для творчих шукань і наукової роботи. Не виключені сприятливі зміни в особистому житті.

Козоріг

День обіцяє бути сприятливим у багатьох відношеннях, адже зірки налаштовані до вас прихильно. Можливе покращення фінансового становища.

Водолій

Комерційні поїздки складуться вдало, якщо ви проявите зібраність та вміння концентруватися на головному. Помітно поліпшиться атмосфера у сім’ї.

Риби

Можливо доведеться відмовитися від намічених планів і допомогти близьким людям з вирішенням їхніх проблем. Почуття жалю й обов’язку виявляться вищими за власний добробут.

You cannot copy content of this page