fbpx
Культура

Молодик 13 червня: унікальний час, коли збудуться навіть самі незвичайні бажання

Молодик в червні – унікальний час, коли будуть збуватися навіть самі незвичайні бажання. Експерти стверджують, що в цьому місяці Місяць додасть нашій енергетиці і думкам неймовірної сили.

Найзагадковішою фазою вважається Молодик. Це час, коли Місяць і Сонце виявляється в одному Знаку. У червні оновлення Місяця буде відбуватися під егідою сузір’я Близнюки. Вплив цього Знака підштовхне до хвилинних поривів і підвищеної захопленості процесом. 13 червня настане унікальний день, коли звичайні речі постануть у іншому світлі.

Фахівці відзначають, що нaрoджeння Нового Місяця може негативно позначається на людському організмі, однак не все так погано. Для того щоб час швидкоплинних захоплень і потужної енергетики залишив після себе лише позитивні емоції, важливо все планувати заздалегідь, продумувати кожен крок і чітко слідувати наміченим шляхом.

Позитивні особливості майбутнього Молодика

До позитивних сторін майбутнього Нового місяця можна віднести знаходження Місяця в Знаку Близнюки. Вплив цього сузір’я подарує можливість зчитувати інформацію з Космосу. Іншими словами вийде помічати підказки Всесвіту і точно дотримуватися їх. 13 червня 2018 року у всіх людей загостриться інтуїція, потрібно лише налаштуватися на правильний потік і використовувати отриману інформацію і одкровення зірок в своїх цілях.

В період дії Молодика (близько двох-трьох тижнів) будуть збуватися навіть самі незвичайні бажання. Для цього потрібно лише правильно їх згадати. Здійснити мрію допоможе візуалізація своїх думок. Астрологи рекомендують думати про бажане, як про щось реальне. Наприклад, уявіть, що ви вже живете в розкішному особняку або купили новий автомобіль.

Важливо повністю занурюватися в свої бажання і відчувати ті емоції, які виникли б при виконанні вашої мрії. За такими думками, як правило, слідує реальний успіх.

У червні 13 числа можна вирушати в подорож, а також робити покупки дорогих речей. Для того, щоб відпустка залишила після себе тільки найяскравіші спогади, бажано залишити всі проблеми позаду, взяти з собою тільки найнеобхідніше і відправиться назустріч пригодам.

Незважаючи на багатообіцяючі прогнози фахівців і астрологів, не забувайте про те, що Молодик – неоднозначний час, і шлях до успіху, який на перший погляд може здатися безперешкодним, обернеться хиткою невизначеністю. Для досягнення поставлених завдань буде потрібно завзятість, наполегливість, а також, розважливість і вміння доводити почате до кінця.

В Молодик не можна відступати назад, тому що за незакінчені справи негайно підуть кармічні пoкарaння, або, висловлюючись інакше, смуга невдач.

Негативні сторони Молодика в червні

Близнюки – наївний Знак, представники якого постійно перебувають у мріях і мареннях, будують великі, але часто нездійсненні плани. Тому головною причиною проблем 13 червня може стати амбітність, потурання власним бажанням і невміння враховувати потреби інших людей.

Необхідно чітко бачити перед собою очікуваний результат. Енергетика Місяця зіграє на руку, якщо в цей день ви будете в злагоді зі своєю інтуїцією і уявою, і володієте навиком правильної візуалізації. Інакше, навіть ідеальні космічні умови і благі цілі не допоможуть вам отримати те, що хочеться.

До Нового Місяця час ще є, тому постарайтеся продумати стратегію своїх дій, розписавши все буквально по хвилинах. Під час дії Повної Місяця в Близнюках відчувається непереборна активність до дії, але цей імпульс триватиме рівно до тих пір, поки ви не приступите до реалізації задуманого.

Захочеться закинути розпочаті плани, зайнятися чимось новим і динамічним. Тому необхідно думати про кінцевий результат, налаштовувати себе на роботу, мотивувати, програмувати на успіх.

Нaроджeння нового Місяця, в астрології, пов’язане з новими перетвореннями, однак цього разу вони матимуть суперечливий ефект. Очікується нeбезпeчний аспект нічного світила з Нептуном, тому метаморфози можуть розгорнутися не так, як планувалося. Разом з тим, точка Молодика сформує з’єднання з Меркурієм, планетою усвідомлення. За рахунок чого, думки можуть стати злегка затуманеними, місцями нав’язливими і навіть небезпечними. Контролюйте їх.

Читайте також: Прикмети на щастя: як зрозуміти, що скоро ви зміните своє життя на краще

Червневий Молодик несприятливий для людини з точки зору фізіології. Багатьох людей може зломити важка енергетика Місяця, зробивши даний день бoлючuм і емоційно-напруженим. Ви можете перестати впізнавати і розуміти себе, адже з’явиться незрозуміле почуття байдужості до всього того, що відбувається. Однак, не варто забувати: в цей період тяжкість ваших думок визначається волею і силою дyху . Не падайте дyхом і тоді у вас все обов’язково вийде!

Джерело.

You cannot copy content of this page